Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Naujienos

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime ankstyvojo anglų kalbos mokymosi naudą ir geriausias technikas, padedančias vaikams sėkmingai įsisavinti kalbą. 

Kodėl naudinga anksti pradėti mokytis anglų kalbos?

 • Geresnis tarimas: Vaikai, kurie pradeda mokytis anglų kalbos ankstyvame amžiuje, lengviau įvaldo taisyklingą fonetinę sistemą ir išmoksta natūraliai imituoti gimtakalbių tarimą.
 • Greitesnis žodyno kaupimas: Vaikai gali lengviau įsiminti ir vartoti naujus žodžius bei frazes.
 • Natūralus kalbos mokymasis: Vaikai mokosi kalbos intuityviai, žaisdami ir bendraudami su kitais. Ankstyvas anglų kalbos įvedimas sukuria natūralią aplinką kalbos įsisavinimui.
 • Padidėjęs pasitikėjimas savimi: Mokėjimas kalbėti angliškai suteikia vaikams pasitikėjimo savimi ir drąsos bendrauti su įvairių tautybių žmonėmis.
 • Geresnės akademinės galimybės: Anglų kalba yra tarptautinė kalba, atverianti duris į geresnes mokymosi ir karjeros galimybes.

Geriausios technikos ankstyvajam anglų kalbos mokymuisi:

 • Žaidybinis mokymasis: Vaikai geriausiai mokosi žaisdami. Įtraukite žaidimus, dainas, pasakojimus ir kitas įdomias veiklas į anglų kalbos mokymosi procesą.
 • Natūrali kalbos aplinka: Suteikite vaikams galimybę girdėti ir vartoti anglų kalbą kasdieniame gyvenime. Kalbėkite su jais angliškai, leiskite žiūrėti angliškus filmukus ir klausytis dainų.
 • Pasikartojimas: Svarbu reguliariai kartoti išmoktus žodžius ir frazes, kad jie įsitvirtintų atmintyje.
 • Pagyrimas ir skatinimas: Skatinkite vaikus kalbėti angliškai ir pagirkite už kiekvieną jų pastangą.
 • Kantrybė: Atminkite, kad kiekvienas vaikas mokosi skirtingai. Būkite kantrūs ir leiskite vaikams mokytis savo tempu.

Svarbiausia – sukurti teigiamą ir motyvuojančią aplinką, kurioje vaikai jaustųsi drąsiai tyrinėdami anglų kalbą. Pasirinkus tinkamas technikas ir skiriant pakankamai dėmesio, ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali tapti smagiu ir naudingu procesu, kuris atvers vaikams daugybę durų ateityje.

Papildomi patarimai:

 • Įtraukite visą šeimą į anglų kalbos mokymosi procesą.
 • Ieškokite anglų kalbos kursų, būrelių vaikams.
 • Naudokite edukacinius žaidimus ir programėles.
 • Skaitykite vaikams knygas ir pasakas anglų kalba.
 • Leiskite vaikams žiūrėti angliškus filmus ir animacinius filmukus.
 • Klausykitės dainų ir muzikos anglų kalba. 

Sėkmės!

 

Taip pat skaitykite:

Apie susipažinimo pamoką

Daugiau įrašų

Anglų kalbos mokymas vaikams: atveriant duris į pasaulį

  Anglų kalba šiandien yra ne tik tarptautinio bendravimo, bet ir mokslo, verslo ir technologijų raktas. Todėl vis daugiau tėvų siekia, kad…
Skaityti daugiau

Anglų kalbos istorija ir raida: nuo senovės iki šių dienų.

  Anglų kalba, kuria šiandieną kalba daugiau nei 1,5 milijardo žmonių visame pasaulyje, turi ilgą ir sudėtingą istoriją. Jos raida per šimtmečius…
Skaityti daugiau

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu