Dažniausiai užduodami klausimai

Užduokite savo klausimą

+370 607 17 660 Vilnius
+370 683 30 244 Kaunas
+370 686 08 232 Alytus

DUK

Kodėl kaip prekės ženklą pasirinkote pingviną Pingu?

PinguTM buvo pasirinktas dėl savo visuotinio patrauklumo ir stiprių moralinių vertybių. Serialas apie šį pingviną, kurį visame pasaulyje stebi daugiau nei milijardas žmonių, yra apdovanojimus pelnęs ir puikiai atpažįstamas populiariosios kultūros kūrinys. Jame tiek berniukams, tiek mergaitėms patinkantys personažai bendrauja išskirtine kalba, kurios klausydamiesi gali mokytis įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikai.

Koks yra „Pinguʼs English“ metodas?

„Pingu’s English“ metodo pagrindas – apdovanojimus pelniusio serialo epizodai naudojami siekiant supažindinti vaikus su naujais anglų kalbos aspektais. Kad išlaikytume vaikų dėmesį viso proceso metu, patikrintas, žaidimu grįstas technikas deriname su kokybiškais mokymo ir mokymosi ištekliais. Vaikus mokome ištisų teksto dalių (o ne atskirų žodžių), skiriame jiems dėmesio, paremiame ir palaikome, todėl „Pingu’s English“ mokiniai įgauna pasitikėjimo be jokių pastangų vartoti anglų kalbą kasdienio gyvenimo situacijose.

Kas sudaro „Pingu’s English“ mokymus?

Į mūsų teikiamus „Pingu’s English“ mokymus įeina: – Kurso medžiaga – Kokybiška mokomoji medžiaga ir veiklos paketas – Mokymas akis į akį – Aukščiausios klasės klientų aptarnavimas

Kaip stebima „Pingu’s English“ mokinių pažanga?

Mokinių progresą stebime taikydami tris novatoriškus metodus:

  • Pažangos testai. Šiais specialiai pritaikytais testais mokinių pažanga stebima viso kurso metu. Jie padeda mokytojams nustatyti, ar mokinys pakankamai progresuoja, o jeigu ne, identifikuoja, kuriose srityse jiems reikia papildomos pagalbos.
  • Mokymosi valdymo sistema (angl. Learning Management System; LMS). Internetinė mokymosi valdymo sistema fiksuoja, kaip dažnai ir kaip ilgai kiekvienas mokinys naudojasi elektroniniais ištekliais. Ši informacija kartu su pažangos testais gali būti naudojama siekiant švietimo procesą pritaikyti prie konkrečių mokinių poreikių.
  • Klientų stebėjimo programinė įranga (angl. Customer Tracking Software; CTS). Ši lankomumą stebinti programinė įranga fiksuoja, kaip dažnai ir kuriomis dienomis mokiniai lanko mokyklą.

Kokia yra „Pingu’s English“ istorija?

2008 metais sukurtas pažangiausias anglų kalbos mokymo metodas „Pingu’s English“ greitai paplito po visą pasaulį. Ateityje mūsų laukia daugybė džiuginančių inovacijų, įskaitant visiškai naują vaikų darželiams skirtą programą ir naujausiais edukologijos mokslo tyrimais paremtą šviežią mokomąją medžiagą. „Pingu’s English“ priklauso „Linguaphone Group“ bendrovei – novatoriškai, šioje srityje pirmaujančiai kalbos mokymo paslaugų teikėjai, sukaupusiai daugiau nei 115 metų patirtį.

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu