Tėveliams

Patarimai tėveliams

Paprašykite vaiko po kiekvienos pamokos pamokyti jus keleto naujų žodžių!

Kartą per savaitę užsiimkite kokia nors veikla anglų kalba: važiuojant mašina leiskite "Pingu`s English" daineles arba žiūrėkite Pingu filmuką ir aptarkite jį kartu su šeima.

Žaiskite kompiuterinius Pingu`s English žaidimus kartu su vaiku.

Daugiau

Kas yra Pingu?

Pingu - tai mažas pingvinukas, animacinio serialo veikėjas.

Nuo 1986 metų, kuomet Pingu atsirado ekranuose, PinguTM buvo pastebėtas jau virš milijardo žmonių visame pasaulyje. Toks ilgalaikis populiarumas įrodo, jog Pingu yra mylimas ne tik vaikų, bet ir tėvelių. Pingu yra mielas, mažas pingviniukas, kartu su savo šeima gyvenantis iglu, Pietų ašigalyje. Jis kartu su savo draugais nuolatos tyrinėja naujas vietas ir dalykus, o palaikymo ir priežiūros, reikalingo kiekvienam vaikui, ieško savo šeimoje. Pingu yra šaunus mokytojas ir puikus pavyzdys vaikams. Pingu‘s English sėkmę ir lėmė tai, jog vaikai mokosi drauge su Pingu. Kiekviename epizode šis leidžiasi į naują Antarktinį nuotykį ir taip atranda erdves, kurios dėl savo ryšio su realiu pasauliu tampa idealios mokytis anglų kalbos.  

 

Kodėl rinktis "Pingu's English"?

 • Laiko patikrinta kokybė

  „Linguaphone Group“, daugiau nei šimtmetį pirmaujanti anglų kalbos mokymo srityje, sukūrė išskirtinę programą, kurios dėka Jūsų vaikas bus užimtas, motyvuotas ir laimingas.

 • Kūrybiniai gebėjimai

  Naudojamas žaidimą ir kūrybą jungiantis metodas, suteikiantis vaikams galimybę išreiškti save ir įgyti pasitikėjimo.

 • Suteikiantis tvirtą pagrindą išsilaviminas

  Socialiniai, lingvistiniai ir mokomieji įgūdžiai, o ne tik anglų kalba.

 • Tikras interaktyvumas

  Naudojame novatorišką skaitmeninės mokymosi medžiagos rinkinį.

Daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu