Tėveliams

Patarimai tėveliams

Paprašykite vaiko po kiekvienos pamokos pamokyti jus keleto naujų žodžių!

Kartą per savaitę užsiimkite kokia nors veikla anglų kalba: važiuojant mašina leiskite "Pingu`s English" daineles arba žiūrėkite Pingu filmuką ir aptarkite jį kartu su šeima.

Žaiskite kompiuterinius Pingu`s English žaidimus kartu su vaiku.

Daugiau

Kas yra Pingu?

Pingu - tai mažas pingvinukas, animacinio serialo veikėjas.

Nuo 1986 metų, kuomet Pingu atsirado ekranuose, PinguTM buvo pastebėtas jau virš milijardo žmonių visame pasaulyje. Toks ilgalaikis populiarumas įrodo, jog Pingu yra mylimas ne tik vaikų, bet ir tėvelių. Pingu yra mielas, mažas pingviniukas, kartu su savo šeima gyvenantis iglu, Pietų ašigalyje. Jis kartu su savo draugais nuolatos tyrinėja naujas vietas ir dalykus, o palaikymo ir priežiūros, reikalingo kiekvienam vaikui, ieško savo šeimoje. Pingu yra šaunus mokytojas ir puikus pavyzdys vaikams. Pingu‘s English sėkmę ir lėmė tai, jog vaikai mokosi drauge su Pingu. Kiekviename epizode šis leidžiasi į naują Antarktinį nuotykį ir taip atranda erdves, kurios dėl savo ryšio su realiu pasauliu tampa idealios mokytis anglų kalbos.  

 

Kodėl rinktis "Pingu's English"?

 • Laiko patikrinta kokybė

  „Linguaphone Group“, daugiau nei šimtmetį pirmaujanti anglų kalbos mokymo srityje, sukūrė išskirtinę programą, kurios dėka Jūsų vaikas bus užimtas, motyvuotas ir laimingas.

 • Kūrybiniai gebėjimai

  Naudojamas žaidimą ir kūrybą jungiantis metodas, suteikiantis vaikams galimybę išreiškti save ir įgyti pasitikėjimo.

 • Suteikiantis tvirtą pagrindą išsilaviminas

  Socialiniai, lingvistiniai ir mokomieji įgūdžiai, o ne tik anglų kalba.

 • Tikras interaktyvumas

  Naudojame novatorišką skaitmeninės mokymosi medžiagos rinkinį.

Daugiau