Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Vasaros stovyklos: anglų kalba ir nepamirštami nuotykiai

Naujienos

Vasaros stovyklos: puiki proga susidraugauti su anglų kalba!

Vasara – puikus laikas vaikams ne tik pailsėti, bet ir tobulėti. Anglų kalbos vasaros stovyklos tampa vis populiaresniu pasirinkimu, nes jos suteikia galimybę vaikams ne tik pagerinti kalbos įgūdžius, bet ir patirti nepamirštamus nuotykius.

Mokymasis žaidžiant.

Šiuolaikinės anglų kalbos vasaros stovyklos orientuojasi į aktyvų ir įtraukiantį mokymąsi. Vaikai mokosi žaisdami, dalyvaudami įvairiose veiklose ir užsiėmimuose. Tai gali būti kūrybinės dirbtuvės, sporto varžybos, teatralizuoti pasirodymai, ekskursijos ir dar daug daugiau. Visa tai vyksta anglų kalba, taip skatinant natūralų kalbos įgijimą ir vartojimą.

Socialinis ryšys – neatsiejama dalis.

Be kalbos mokymosi, vasaros stovyklose didelis dėmesys skiriamas ir socialinio ryšio tarp vaikų stiprinimui. Jie bendrauja, bendradarbiauja ir kuria draugystes tarpusavyje. Stovyklos vadovai rūpinasi, kad kiekvienas vaikas jaustųsi komfortiškai ir įsitrauktų į veiklas.

Kodėl verta rinktis anglų kalbos vasaros stovyklą?

  • Pagerinti anglų kalbos įgūdžius: Vaikai mokosi žaisdami ir natūralioje aplinkoje, todėl kalbos įgūdžiai tobulėja greičiau ir lengviau.
  • Susirasti naujų draugų: Stovyklose vaikai susipažįsta su bendraamžiais iš visos Lietuvos ir užmezga tvirtas draugystes.
  • Patirti nepamirštamų nuotykių: Stovyklose vyksta įvairios veiklos ir užsiėmimai, kurie suteikia vaikams nepamirštamų įspūdžių.
  • Ugdyti savarankiškumą: Vaikai išmoksta rūpintis savimi, spręsti problemas ir priimti sprendimus.
  • Sustiprinti socialinius įgūdžius: Stovyklose vaikai mokosi bendrauti, bendradarbiauti ir kurti draugystes.

Renkantis anglų kalbos vasaros stovyklą, reikėtų atkreipti dėmesį į:

  • Vaiko amžių ir poreikius
  • Stovyklos programą ir veiklas
  • Stovyklos vadovų kvalifikaciją
  • Stovyklos vietą ir kainą

Vasaros stovyklos – tai puikus būdas vaikams smagiai praleisti laiką, tobulinti anglų kalbos įgūdžius ir užmegzti naujas draugystes.

Socialinio ryšio svarba.

Socialinis ryšys yra esminė žmogaus gerovės dalis. Vaikams ypač svarbu jaustis priklausantiems grupei ir turėti tvirtus ryšius su bendraamžiais. Vasaros stovyklos suteikia puikią galimybę vaikams užmegzti naujas draugystes ir ugdyti socialinius įgūdžius.

Stovyklose vaikai mokosi bendrauti, bendradarbiauti, spręsti konfliktus ir tartis tarpusavyje. Jie taip pat patiria, ką reiškia būti komandos dalimi ir dirbti kartu siekiant bendro tikslo. Šie įgūdžiai yra nepaprastai svarbūs ne tik vaikystėje, bet ir vėlesniame gyvenime.

Be to, stiprus socialinis ryšys gali padėti vaikams susidoroti su stresu ir nerimu. Kai vaikai jaučiasi palaikomi ir mylimi, jie yra labiau pasitikintys savimi ir atviresni naujoms patirtims.

Taigi, anglų kalbos vasaros stovyklos – tai ne tik puikus būdas tobulinti kalbos įgūdžius, bet ir ugdyti socialinius įgūdžius, kurie yra nepaprastai svarbūs vaiko raidai ir gerovei.

Pingu's English Summer Camps


Taip pat skaitykite:

Vasaros stovyklos grįžta! Pasirink pamainą

 

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu