Metodika

Mokymo programa

Programa

Mokomoji medžiaga

Mokytojai

Mokytojo vadovas

Pingu's English kūrėjai

Testų zona

Mokymo programa

Mūsų užsiėmimai skiriasi nuo tradicinių pamokų. Vedame linksmus, įtraukiančius ir interaktyvius kursus, į kuriuos įtraukiame įvairiausius užsiėmimus: nuo žaidimų ir kūrybos iki pasakų ir dainų. Anglų kalbos pamokose taikome panašų modelį kaip ir M. Montessori metodika besiremiančios mokyklos. Mūsų programa:

 • Keturi lygiai, paremti spiralės principu parengta temine programa – kuo labiau jūsų vaikas progresuoja, tuo temos sudėtingėja. Kiekvieną lygį sudaro ne mažiau kaip 72 mokymo valandos.
 • Lygiai skaidomi į 12 atskirų skyrių. Kiekvienas skyrius paremtas skirtingu „Pingu“ animacinio serialo epizodu.

Kiekviename lygyje jūsų vaikas bus mokomas įvairių naujų žodžių, jų rašybos, mažyliui bus duodama gramatikos patarimų. Tai padės išplėsti jo žodyną, suprasti tam tikrame kontekste vartojamus žodžius. Šis metodas, kartu su cikliško („spirališko“) mokymo programa ir ištekliais, perduodamais naudojant įvairias raiškos priemones, padeda įtvirtinti, kas jau išmokta, ir skatina vaiką bendrauti bei pasitikėti savimi.

Programa

Vykdant „Pinguʼs English“ programą mažus vaikus supažindinti su užsienio kalba siekiama naudojant cikliško („spirališko“) mokymo metodą. Augant jūsų vaiko gebėjimo lygiui, prie tos pačios temos grįžtame ir aukštesniame lygyje – taip užtikriname, kad įgytos žinios nepasimirš.

Pateikiame kurso apžvalgą:

 • 4 lygiai
  • Level 1 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 2 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 3 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 4 – 12 units – 72 akad. valandos

Viso – 48 skyriai – 288 akad. valandos  

Į programą įeina:

 • Pasisveikinimai
 • Šeima
 • Žaislai
 • Maistas
 • Namų ūkis
 • Spalvos/skaičiai
 • Veiksmažodžiai
 • Daiktavardžiai
 • Įvardžiai
 • Būdvardžiai
 • Prieveiksmiai
 • Šnekamosios kalbos frazės

  Programa apima tris skirtingus lygius. Siekiant paskatinti mokymosi procesą ir padėti vaikams jaustis užtikrintai vartojant anglų kalbą ir tuo pačiu metu praktikuojantis, visuose lygiuose yra lavinami 4 pagrindiniai įgūdžiai:

  • Skaitymas
  • Rašymas
  • Kalbėjimas
  • Suvokimas

Mokomoji medžiaga

Mokomoji medžiaga

Pradėjus lankyti mūsų pamokas, vaikams bus suteikiamas linksmo turinio mokomosios medžiagos paketas, atitinkantis jų kalbos mokėjimo lygį:

 • Knygutės, kortelės, dainelės. (Story Book 1&2, Story CD 1&2, Song Book 1 and Song CD 1, CD-ROM 1&2, Sudy Books 1- 4, Activity Books 1- 4)
 • Activity pack (Pinguland takelis, figurėlės, raidžių ir skaičių DVD, kortelės);
 • Dalijamoji medžiaga kiekvienai temai su patarimais padėti vaikui namuose;

 

Mokymąsis namuose

Vaikams mokantis su Pingu’s English, tėveliai neprivalo mokėti anglų kalbos. Prisijungdami prie „Pingu’s English“ kurso, tėveliai gaus dvikalbį „Pingu’s English“ kurso vadovą, skirtą specialiai tėvams. Tai leis jums ir jūsų vaikui smagiai bei efektyviai mokytis anglų kalbos ir pasiekti maksimalių rezultatų.

Pingu’s English yra geriausias būdas vaikams mokytis anglų kalbos ir suteiksiantis įgūdį, kuris padės tolimesniame vaiko gyvenime.

Anglų kalbos pasiekimų sertifikatas

Pabaigus Pingu’s English kursą, jūsų vaikas bus apdovanotas specialiu Pasiekimų Sertifikatu. Tai suteiks vaikui pasitikėjimo savo jėgomis ir sustiprinti jau sukauptas anglų kalbos žinias.

Mokytojai

 

Visus „Pinguʼs English“ kursus moko kruopščiai parengti vietos mokytojai.

„Pingu’s English“ yra daugiau nei įprastas anglų kalbos mokymosi kursas; tai visa mokymo sistema, skirta mokytojams ir darželių auklėtojoms. Būtent todėl „Pingu’s English“ paruošė mokytojų knygas su išsamiais mokymo planais, taip pat mokytojų vadovus bei korteles su paveikslėliais darbui klasėje. Tai – pagrindinės metodinės priemonės, užtikrinančios, kad vaikai anglų kalbos mokysis linksmoje, pozityvioje  ir puikius rezultatus užtikrinančioje atmosferoje.

Mokytojo knyga

Visiems „Pingu’s English“ lygiams yra parengtos mokytojų knygos su detaliais mokymo planais kiekvienam skyriui. Taip pat šiose yra:

 • pateikiamas išsamus kurso sudedamųjų dalių aprašymas ir jų panaudojimo būdai;
 • duodami patarimai, kaip skatinti vaiką vartoti įgytas kalbos žinias;
 • įtraukti patarimai, kaip dirbti su mažų vaikų grupe ir tinkamai ją valdyti.

Mokytojo vadovas

Mokytojo vadovas Mokytojo vadove pateikta kurso apžvalga, pristatomi tikslai, programa ir pagrindiniai „Pingu’s English“ metodikos principai. Šioje metodinėje medžiagoje taip pat:

 • pateikiamas išsamus kurso medžiagos aprašymas ir panaudojimo būdai;
 • duodami patarimai, kaip skatinti vaiką, lavinti naujai igytus įgūdžius;
 • įtraukti patarimai, kaip dirbti su mažų vaikų grupe ir tinkamai ją valdyti.

Mokytojo kortelės Ši metodinė priemonė ypač naudinga turintiems vaizdinę atmintį. Virš 330 kortelių, pristatančių, padedančių pakartoti ir naudoti aktyvųjį žodyną. Tai nepakeičiama priemonė, lavinanti naujų žodžių atpažinimo įgūdžius.

Mokytojo zona Jūs taip pat turėsite prieigą prie internetinės mokytojo zonos, kurioje patalpinta informacija, reikalinga efektyvesniam ir lengvesniam „Pingu’s English“ kurso dėstymui.

Teacher Zone

Pingu's English kūrėjai

Kurso plėtros komanda

„Pingu’s English“ programa – struktūra, mokymosi metodologija ir kiti jos elementai – sukurti vaikų anglų kalbos mokymo bei švietimo ekspertų, ir yra platinama išskirtinai tik „Linguaphone Group“ komandos.

Dr. Diana Hicks – mokymo programos sudarytoja ir kurso autorė

Diana Hicks turi apie 30-ties metų mokytojos, instruktorės, autorės ir kalbos bei mokymo programų sudarymo konsultantės patirtį. Diana, kompetentinga darželio ir vidurinės mokyklos mokytoja, jau daugiau nei 25 metus rengia anglų kalbos vadovėlius vaikams. Ji ypatingai domisi kitakalbių vaikų skaitymo ir rašymo įgūdžių lavinimu.

Daisy Scott – vizualinės medžiagos scenarijaus autorė, istorijų kūrėja ir Amerikos anglų kalbos konsultantė

Paskutinis Daisy darbas buvo PBS televizijos tinklo programos „Arthur and Peep’s“, kuris gavo „Emmy“ apdovanojimą už įžanginį sezoną, scenarijaus sukūrimas. Ji taip pat buvo „Zoom“ ir „Ready to learn“ konsultantė. Visos šios televizijos programos yra skirtos ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Mike Raggett – kūrybos direktorius 

Mike’as yra patyręs audiovizualinės medžiagos kūrėjas įvairių lygių anglų kalbos mokymo (ELT) kursams; Anglų kalbos mokymo kursams Mike’as sukūrė scenarijus ir vaizdo įrašus, parengė užduočių sąsiuvinius ir interaktyvias mokomąsias programas vaikams, paaugliams ir jaunimui.

 

Testų zona

Testų zona

Dauguma įprastų anglų kalbos kursų laukia mokymo kurso pabaigos, kuomet vaikai yra testuojami. Manome, jog tiek laukti yra per ilgai, siekiant išsiaiškinti, kuriose srityse vaikas susiduria su sunkumais. Mūsų testų zonoje rasite online testus, sukurtus specialiai šiam kursui.

Mokytojai vaiko rezultatus gali matyti internete, tad jūs bet kada galite sekti savo vaiko progresą ir anglų kalbos supratimo lygį.

Testų Zona
 

Pingu yra puikus mokytojas ir geras pavyzdys vaikams

Pingu yra išdykęs, bet žavus pingvinas iš Pietų ašigalio. Pingu yra nenustatytos tautybės, kalbos ar lyties pingvinas, todėl jį pamėgsta viso pasaulio vaikai.

Pingu ne tik anglų kalbą perteikia itin įdomiai vaikams, bet jis taip pat įkvepia ir mokytojus, kurie džiaugiasi pamokomis kartu su vaikais. Tikime, kad kuo visiems yra linksmiau, tuo veiksmingiau vyksta mokymosi procesas.

Kiekvienas skyrius paremtas skirtingu serialo „Pingu“ epizodu, rodomu klasėje, kartu su daugybe mokymo medžiagos, padedančios pagyvinti filmuką. Mūsų klasės, mokymosi ištekliai ir praktiniai užsiėmimai paremti spalvingu, įsivaizduojamu Pingu pasauliu, tačiau būtent taip mes pasiekiame realių rezultatų.

Sudomino?

+370 607 17 660 Vilnius
+370 683 30 244 Kaunas
+370 686 08 232 Alytus

Kuo unikali mokomoji medžiaga?

Mokymo programa ir ištekliai

Programa „Pinguʼs English“ paremta daugiau nei šimto metų pasaulyje pirmaujančios motininės įmonės „Linguaphone Group“ patirtimi mokant anglų kalbos, todėl galime pateikti jums programą, kuri derina patikrintą mokymo metodologiją su naujausiomis švietimo technikomis. Dirbame su tarptautiniais akademiniais partneriais, įskaitant visame pasaulyje garsėjančią Kingstono universiteto Edukologijos mokyklą, kad parengtume kursus, pritaikomus bet kuriai šaliai ar kultūrai, – visa tai darome remdamiesi „Early Years Foundation Stage“ sistemos gairėmis.

Suprantame, kad vaikams naujas žinias įgyti sekasi geriausiai, kai jie yra įsitraukę į mokomą dalyką. Todėl siekdami išlaikyti vaikų dėmesį naudojame įvairius firminius „Pingu“ mokymo išteklius, įskaitant figūrėles, vaizdo įrašų DVD diskus, kompaktines plokšteles su dainelėmis, rašytinę mokomąją medžiagą, taip pat atliekame kūrybines užduotis.

 

Paruošimas švietimo sistemai

  „Pinguʼs English“ teikia daug daugiau nei vien anglų kalbos žinias ir gebėjimą ją vartoti pasitikint savimi. Mes ruošiame jūsų vaiką švietimo sistemai, padedame priprasti prie mokyklos tvarkaraščio,  supažindiname tiek su socialiniais ir elgsenos reikalavimais, tiek su skaičiais, laviname IT ir kūrybinius įgūdžius. Sužinokite, kaip mūsų metodas gali išmokyti jūsų vaiką neįkainojamo naujo gyvenimo įgūdžio.

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu