Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Apie susipažinimo pamoką

Naujienos

Susipažinimo pamoka dažniausiai yra nemokama pamoka, kurios metu tėvai gali įvertinti mokytojo darbą, o mokytojas – nustatyti mokinio sugebėjimus ir sukurti ryšį.

Bet viskas nėra taip paprasta, kaip galbūt atrodo.

Ką tėvai gali padaryti susipažinimo pamokoje:
➕ Pažinti komandą, mokytoją, vaikus ir mokyklą;
➕ Pažvelgti į kalbėjimo mokymo metodiką;
➕ Stebėti savo vaiko reakciją ir įvertinti jo norą, aktyvumą ir pastangas;
➕ Įvertinti mokymo medžiagą, su kuria vaikai dirba pamokoje.

Bet yra vienas didžiulis trūkumas – tai tik viena susipažinimo pamoka!

❌ Mes visi esame žmonės, o mokytojas, nepaisant profesionalumo, gali jaustis blogai ir pavyzdžiui, prarasti pamokos dinamiką. Bet tėvai iš vienos pamokos padarys išvadą apie visą mokytojo darbo patirtį, kuri šiuo atveju nebūtų teisinga.

❌ Susipažinimo pamokoje, be jūsų vaiko, gali būti hiperaktyvus mokinys, kuris trukdo kitiems vaikams ir pertraukinėja mokytoją. Patyrę mokytojai žino, kaip dirbti su tokiais vaikais, tačiau ne visada gali rasti su jais kontaktą, jau pirmoje pamokoje. Be to, hiperaktyvių vaikų adaptacijos laikotarpis paprastai trunka 2 kartus ilgiau. Bet tėvai padarys išvadą, kad jų vaikui bus sunku mokytis grupėje su tokiu mokiniu ir jie tyliai išeis.

❌ Jūsų vaikas gali neturėti pakankamai laiko visiškai atsipalaiduoti ir įsitraukti į veiklą. Pirmosiomis pamokomis vaikai dažnai išsigąsta, o adaptacija paprastai trunka mėnesį. Bet nepatyrę tėvai gali padaryti išvadą, kad pamoka nėra tinkama jų vaikui, nors dalyvavo tik vienoje pamokoje.

❌ Vienos pamokos nepakanka, kad mokytojas padarytų išsamią išvadą apie vaiko pasirengimą mokytis.

✔️ Norėdami įvertinti mokytojo profesionalumo lygį ir mokymo kokybę, taip pat padaryti išvadą apie vaiko pasirengimą lankyti tam tikrą popamokinę veiklą, sudalyvaukite mažiausiai 8 pamokose. Tada susidarysite teisingą ir objektyvią nuomonę, apie visus mokyklos darbo aspektus.

 

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu