Metodika

Apie Pingu’s English

Kas yra „Pinguʼs English“?

Kaip veikia „Pinguʼs English“ metodas?

Kaip „Pinguʼs English“ programa išlaiko aukščiausius standartus?

Kuo unikalus Pingu’s English prekės ženklas?

Kur mano vaikas gali lankyti Pingus English kursus?

Kas yra „Pinguʼs English“?

Mes, „Pingu‘s English“ programos rengėjai, suteikiame vaikams galimybę įgyti pranašumą gyvenime padėdami jiems kuo anksčiau išmokti tarptautinę bendravimo ir verslo kalbą. Šis kalbos mokymo paslaugų teikėjo „Linguaphone“ padalinys buvo įkurtas 2007 metais. Sukūrėme novatorišką ir kūrybišką mokymo metodą, kurio pagrindinis akcentas – žavus televizijos personažas ir jo draugai, padedantys vaikams įsitraukti ir sutelkti dėmesį visą mokymosi procesą. Laviname itin svarbius 3–8 metų ir vyresnių vaikų anglų kalbos įgūdžius, įskaitant:

 • Skaitymą
 • Rašymą
 • Kalbėjimą
 • Klausymą

Mūsų metodas suteikia tėvams galimybę padėti vaikams išmokti kalbą, kuri gyvenime jiems atvers daugybę durų. Taikant šį metodą vaikai supažindinami su švietimo sistema, mokytojai juos palaiko ir įtraukia į mokymosi procesą, todėl pradėdami eiti į mokyklą jie turės pranašumą prieš savo bendraamžius. „Pinguʼs English“ programa leidžia jums derinti saugią ir linksmą vaikų priežiūrą su švietimo programa, kuri padės jūsų vaikams lavinti anglų kalbos įgūdžius ir ugdys pasitikėjimą vartoti šią kalbą kasdieniame gyvenime.  

Kaip veikia „Pinguʼs English“ metodas?

Pingu’s English“ metodas, paremtas Antarktidoje vykstančiais mielo animacinio televizijos serialo personažo pingvinuko PinguTM ir jo šeimos nuotykiais, įtraukia vaikus į smagią ir aktyvią mokymosi aplinką.

Vaikams bus įdomu sužinoti, kas Pingu laukia kitame skyriuje, visose mokymosi proceso stadijose jie bus įsitraukę į naujas temas ir situacijas. Nesvarbu, ar jūsų vaikas turi anglų kalbos vartojimo patirties, ar ne, „Pinguʼs English“ programos kursas suteiks jiems viską, ko reikia siekiant augti ir klestėti.

Pasitikėjimu trykštantis ir tikslus anglų kalbos vartojimas nuo mažumės 

Derindami iš nedidelio skaičiaus mokinių sudarytas klases, mokinių stiprybėmis pagrįstą mokymo metodą ir mūsų novatorišką cikliško („spirališko“) mokymo techniką padedame vaikams įgauti žinių ir pasitikėjimo savimi kuo anksčiau supažindindami juos su sudėtingomis temomis ir suteikdami erdvę pritaikyti savo naujai įgytas žinias.

Gebėjimai mokytis ir kūrybiniai įgūdžiai

„Pinguʼs English“ kurse mokoma kur kas daugiau nei vien anglų kalbos. Mes ruošiame vaikus švietimo sistemai: supažindiname juos su mokyklos tvarkaraščiu, mokome skaičiuoti, diegiame naudingus IT, samprotavimo ir elgsenos įgūdžius.

Oficialus anglų kalbos pasiekimų pažymėjimas

Baigęs jūsų pasirinktą „Pinguʼs English“ kursą vaikas gaus Pasiekimų pažymėjimą. Šis pažymėjimas įkvepia vaikui pasitikėjimo savimi, įtvirtina žinias, o vėliau jį ugdysiantiems mokytojams parodo, ką jis jau moka.

 

 

 

 

PE_Certificate

Kaip „Pinguʼs English“ programa išlaiko aukščiausius standartus?

Siekdami išlaikyti savo švietimo principus, deriname naujausią įvairiomis priemonėmis perteikiamą mokymo medžiagą, smagų mokymąsi ir palaikantį, tačiau oficialų nuolatinio vertinimo procesą. Tėvai gali būti ramūs, kad mūsų metodas padės jų vaikams pasiekti sėkmę. Bendradarbiaudami su savo patikimų tarptautinių franšizės partnerių šių tikslų siekiame tokiomis priemonėmis kaip:

 • Reguliarūs mokytojų mokymai
 • Pažangi mokymosi medžiaga
 • Linksmi ir įtraukiantys mokymo ištekliai
 • Kokybės užtikrinimas

Kompanija „Linguaphone Group“ Mūsų motininė įmonė „Linguaphone“, formaliai įkurta 1901 metais, greitai įgavo gerą reputaciją diegdama pažangiausias kalbų mokymo naujoves. Turėdami daugiau nei šimto metų patirtį mes skatinama jus prisijungti prie mūsų, kad galėtume jus pasveikinti kaip naujausią „Linguaphone“ šeimos narį.

Kuo unikalus Pingu’s English prekės ženklas?

Tam, kad išlaikytume aukščiausius standartus visuose tarptautiniuose centruose, mūsų frančizės partnerius aprūpiname dideliu kiekiu prekės ženklų medžiagomis ir taisyklėmis.

Mokytojai

Mūsų anglų kalbos mokytojai yra kvalifikuoti specialistai, kurie laisvai kalba angliškai. Mokytojus apmokome pagal Pingus English metodą, ir pirmenybę teikiame saugumui, apsaugai ir įsipareigojimui.

Mokymosi medžiaga

Kiekvienas vaikas, prisijungęs prie Pingus English kurso, gauna plačią selekciją mokymosi medžiagos, kuri jiems padės kitame lygyje. Mes suprantame, kad vaikai išmoksta, kai yra susidomėję, taigi išvystėme daugybę multimedijos resursų, kad vaikai mokytųsi smagiai ir gyvybingai. Vaikai gauna mokymosi paketus ir prieigą prie online mokymosi internete. Į medžiagą įeina:

 • Study Books
 • Song Books
 • Activity Books
 • Audio/VideoMedžiagos
 • Kortelės

Dizainas

Mūsų modelis yra toks lankstus ir įvairiapusiškas, kad Pingus English yra žinomas daugelyje vietų: nuo įvairių edukacinių institutų ir darželių, iki ofisų ir prekybos centrų. Mes naudojame gyvybingą ir iškart atpažįstamą mėlyną ir baltą spalvas, kartu su mylimo Pingu personažo atvaizdu, siekiant užtikrinti, jog visi mūsų centrai būtų lengvai identifikuojami. Mokyklos Šveicarijoje atrodo lygiai taip pat kaip Saudo Arabijoje.

Kur mano vaikas gali lankyti Pingus English kursus?

Pingu’s English yra viena iš sparčiausiai augančių edukacinių programų visame pasaulyje. Mūsų kursus galite lankyti virš dvidešimt skirtingų šalių: Europoje, Azijoje, JAV ir Viduriniuose rytuose.

Susisiekite su mūsų draugiška komanda ir sužinokite, kaip galite suteikti savo vaikui geriausią pradžią kartu su Pingus English.

pingu-map

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu