Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Kalba ambasadoriai

Naujienos

Šiandien norime pristatyti Pingu’s English ambasadorių – Oskarą, kuris drauge su Pingu, mokosi jau 4 metus!

Nuoširdžiai dėkojame Oskaro mamytei – Agnieškai, už nuoširdžius atsakymus!

„Oskarui buvo 5,5 metų, kai pradėjome lankyti šią mokyklą. Ieškojome nestandartinio mokymo būdo, būtent tokiems mažiems vaikams, be jokių įgūdžių ir beieškant internete radome šią mokyklą. Dalyvavome bandomoje pamokoje, kur labai patiko Oskarui ir jis pareiškė, kad nori čia sugrįžti.

Pingu’s English mokykla išsiskiria savo mokymo metodika, gėbėjimu per žaidimą perteikti vaikams žinias ir įvairiapusiškumu. Tai, kad mokykloje vaikai, ir žaidžia, ir dainuoja, ir piešia, ir žiūri filmukus, o tuo pačiu ir mokosi.

Oskaras lyginant su kitais klasės draugais mokykloje išsiskiria anglų kalbos žiniomis. Antrus metus iš eilės mokosi iš aukštesnės klasės vadovėlio ir pratybų, nes jo esamas lygis yra aukštesnis negu reikalauja mokyklos programa.

Oskarui labai patinka anglų kalba – pamokų metu gali jaustis laisvai, supranta angliškus filmukus ir kompiuterinius žaidimus. Taip pat svajoja kažkada nuvykti į Londoną. O Pingu’s English mokykloje anglų pamokas ypač mėgsta dėl mokytojos Lauros.

Oskarui Pingu personažas patinka, nes jis linksmas ir nuotaikingas. Sako, kad toks kaip jis, kartais irgi neklauso mamos, išdykauja, o kartais būna labai geras.

Oskarui labiau patinka nuotolinės pamokėlės, nes nereikia užtrukti kelyje.

Dalyvavome ne vienoje stovykloje – žiemos ir pavasario, o vasaros stovyklų metu Oskaras sugebėdavo sudalyvauti net 2 pamainose! Esame išbandę ne vieną stovyklą, bet taip noriai, tiek daug kartų Oskaras nėjo į jokią kitą.

Esame rekomendavę ne vienam vaikui, kuris irgi sėkmingai lanko jau ne vienerius metus, o ateityje taip pat drąsiai rekomenduosime ir kitiems.”

Daugiau įrašų

Native speaker VS Bilingual

Pastaruoju metu, mokantis anglų kalbos, kalbantieji gimtąja anglų kalba tampa aukso vertės. Ar iš tikrųjų jie yra tokie vertingi?Norint palyginti lietuviakalbį mokytoją…
Skaityti daugiau

Kalbų mokyklos frančizė

Kalbų mokyklos frančizė       Ar kada nors svajojote turėti asmeninį verslą, tačiau vis dar neišdrįsote?          …
Skaityti daugiau

Stovyklos grįžta!

Kas vasarą mūsų mokykla organizuoja dienos stovyklas vaikams. Stovyklos - turiningas atostogų praleidimo būdas. Artėjant atostogoms, kuomet mokyklos ir darželiai nedirba, daugelis…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu