Mūsų kursai

Mažyliams ( 3-4 m.)

 

Mažyliams ( 3-4 m.)

Programa „Pinguʼs English Tots“ sukurta padėti 18–36 mėnesių mažyliams atrasti šią vertingą kalbą ir pasaulį, kurį jiems gali atverti jos vartojimo įgūdžiai. Pirmuosius žingsnius žengęs jūsų vaikas jau yra gerokai pažengęs gimtosios kalbos mokymesi. Šiame etape pasitelkę linksmą, įtraukiantį ir patikrintą metodą, galime jį supažindinti su anglų kalba, o jums suteikti įrankius, padėsiančius palaikyti savo mažylį mokymosi proceso metu.  

Registracija į  kursus

 

 

Moksliniais įrodymais pagrįstas anglų kalbos mokymas

Pedagogikos tyrimai parodė, kad vos 4 mėnesių sulaukę vaikai jau geba atskirti dvi kalbas.

Ankstyvas užsienio kalbos mokymasis gerina gimtosios kalbos raštingumo ugdymą ir teigiamai veikia net vaiko smegenų struktūrą: srityje, kuri atsakinga už kalbos suvokimą, padaugėja informaciją apdorojančių nervinių ląstelių.

Find the nearest center

Pinguʼs English“ – geriausias būdas padėti jūsų mažyliui žengti mokymosi keliu, suteikiant jam itin svarbius anglų kalbos įgūdžius, kurie išliks visą gyvenimą.

Užregistruokite savo mažylį šiandien ir padėkite jam žengti į pasaulį.

 

 

Veikėjai

Pamokos

Mokymosi medžiaga

Mokymasis namuose

Veikėjai

PinguTM buvo pasirinktas kaip šios programos pagrindas dėl savo visuotinio patrauklumo ir stiprių moralinių šeimos vertybių. Nors ir filmuko veikėjai kalba sava kalba, jie yra lengvai suprantami dėl gestų ir balso ritmo.

Mažasis nuotykių ieškotojas Pingu yra idealus personažas įvairaus amžiaus vaikams. Jis yra vyresnysis brolis Pingai – žaviai sesutei, kurios amžius sutampa su šį anglų kalbos kursą lankančių vaikų amžiumi. Veikėjų gyvenimo etapuose mažyliai yra maloniai supažindinami su anglų kalba, naudojant daugybę žaidimų ir kitų smagių užsiėmimų. 

 

Daugiau

Pamokos

Pamokos vyksta mažose grupėse, siekiant užtikrinti, jog kiekvienas vaikas gautų pakankamai jam reikalingo dėmesio be nereikalingo blaškymosi.

Vaikams yra suteikiamas padrąsinimas ir saugi aplinka, kurioje jie gali laisvai išreikšti save ir įgyti pasitikėjimo, mokantis naują kalbą. Tėvai taip pat gali dalyvauti pamokose, ir taip prisidėti prie mokymosi proceso.

Kursas apima 12 atskirų skyrių su 10 struktūrizuotų pamokų ir 2 kūrybiniais užsiėmimais (kartą per penkias pamokas). Viskas paremta pirmojo Pingu`s English lygio programa, tad mažyliams paaugus nesunku tęsti kitą lygį.

Viso kurso metu mes išlaikome tą pačią pamokų struktūrą, kad mažyliai lengviau įsilietų į rutiną. Kiekviena pamoka susidaro iš:

 • Apšilimo;
 • Kalbos pristatymo;
 • Žaidimų;
 • Dainelių;
 • Abėcėlės;
 • Kūrybinių užsiėmimų.

         LITTLE TOTS 3 – 4 m.

 • Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę vakarais po 45 min;
 • Grupėse iki 8 vaikų;
 • Nusiperkama vieta gruėje (12 užsiėmimų )  – kaina nuo  95 Eur iki 105 Eur ( žiūrėti tvarkaraščiuose, pasirinkus miestą).

Registracija į  kursus

Mokymosi medžiaga

Pingu’s English siūlo vertingą ir kokybišką mokymosi medžiagą, į kurią įeina:

 • Story Book 1&2, Story CD 1&2, Song Book 1 and Song CD 1
 • Mokytojo medžiaga (Pingulandijos kilimėlis, figūrėlės, raidžių ir skaičių DVD, kortelės)
 • Pamokų planai, padedantys su užsiėmimais namuose.

Mažylių kursas yra paruošiamoji  “Pingu`s English” Level 1 kurso dalis.

Mokymasis namuose

Mokantis kartu su Pingu`s English, tėveliai neprivalo mokėti anglų kalbos, kad jos galėtų išmokti jų vaikai. Kurso metu mes pateiksime praktinių patarimų, kaip galite padėti savo vaikui mokytis namuose, nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų anglų kalbos žinių lygis.

 

Patarimai tėvams

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda

"Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!" - Paulos 9 m. mama

Inga N. 9 m. Paulos mama

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Sandra K. Ilzės mama Kaunas

Ilzės mama Sandra, Kaunas