Mūsų kursai

Pradinukams ( 7 – 9 m.)

 

Išmok kalbėti angliškai su "Pingu`s English"

Sulaukėme nuostabių atsiliepimų apie kursus darželinukams ir tai mus paskatino pritaikyti Pingu`s English programą pradinių klasių mokiniams, kuri ne tik padės vaikams išmokti kalbą, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi.

Siūlome intensyvų kalbėjimo kursą, sukurtą pagal “Pingu`s English” programą.

Pagrindinis kurso išskirtinumas:

 • kalbėjimo lavinimas, skiriant ypatingą dėmesį lingvistiniams įgūdžiams, bendravimo frazėms,
 • taip pat vaikai yra mokomi kalbėti pilnais sakiniais, o ne pavieniais žodžiais.

Kursas susideda iš 3 sistemingų bei nuoseklių lygių (viso – 2 metai ). Kiekvienam lygiui skiriamas mokymosi paketas su visa medžiaga: knygutėmis, kortelėmis, dainelėmis, CD-ROMais.

 

009

“Pingu`s English” intensyvus kursas –

 • linksmas;
 • pasižymi nuoseklumu;
 • patentuota metodika;
 • interaktyvia mokomąja medžiaga ir novatoriškumu;
 • skirtas susidraugauti su anglų kalba ir pralaužti visus kalbėjimo barjerus!

Tai naujas požiūris į mokymą bei mokymąsį.

Nuoširdžiai džiaugiamės kiekvieno vaiko pasiekimais – “Pingu`s English” mokykloje kiekvienas vaikas pastebėtas, kiekvienam skirtas dėmesys, kiekvienas prakalba!

Kainos ir Tvarkaraščiai Vilniuje

Kainos ir Tvarkaraščiai Kaune

 

trtr

 

Kaip vyksta kursai?

Užsiėmimai

Kaip vyksta kursai?

Bendra tvarka:

 • Užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę;
 • Užsiėmimų trukmė –  2,5 val.;
 • Kurso trukmė – 9 mėnesiai ( 2 semestrai);
 • Maksimalus vaikų skaičius grupėje – 6 – 8 vaikai;
 • Siekiant puikių rezultatų ir norint užtikrinti nuoseklų bei kokybišką ugdymą, „Pingu`s English“ veikloje taikoma lanksti praleistų užsiėmimų ir žinių/pažangos vertinimo sistema.

Užsiėmimai

 • Užsiėmimai vyksta linksmai ir interaktyviai, kitaip tariant – mokiniai ne tik skaito vadovėlius, o mokosi aktyviai naudojant įvairius novatoriškus metodus, pritaikytus tokio amžiaus vaikams.
 • Užsiėmimus pradedame nuo trumpo apšilimo.
 • Nuo pat pirmos pamokos mokiniai naudoja bendravimui skirtas frazes, ir nuolatos yra skatinami jas naudoti įvairių veiklų metu.
 • Tarp užsiėmimų esama trumpų pertraukėlių, kurių metu vaikai atsipučia, atsigeria arbatėlės.
 • Siekiant sekti vaikų pažangą, vyksta atsikaitymo valandėlės – “Pingu`s Challenge”, kurios nesukelia įtampos, kadangi yra tarsi žaidimas. Tėveliai yra visada supažindinami su testų rezultatais ir yra informuojami apie savo vaiko pažangą.

Užsiėmimas užbaigiamas pristatomuoju projektu ir atsisveikinimo daina.

Kainos ir Tvarkaraščiai Vilniuje

Kainos ir Tvarkaraščiai Kaune

 

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda

"Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!" - Paulos 9 m. mama

Inga N. 9 m. Paulos mama

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Sandra K. Ilzės mama Kaunas

Ilzės mama Sandra, Kaunas