Mūsų kursai

Darželinukams ( 4-6 m.)

 

Darželinukams ( 4-6 m.)

„Pinguʼs English“ ikimokyklinė anglų kalbos programa suteikia galimybę kuo anksčiau įgyti itin svarbų šiandieniniame pasaulyje įgūdį – bendravimą užsienio kalba

Programa „Pinguʼs English“, kurioje derinamos veiksmingos kalbos mokymo technikos ir smagi, vaiką palaikanti ir įtraukianti atmosfera, jūsų vaiką gali įkvėpti pasitikėti savimi, bei praktiškai vartoti anglų kalbą kasdienio gyvenimo situacijose.

Moksliniais įrodymais pagrįstas anglų kalbos mokymas

Ankstyvas užsienio kalbos mokymasis gali:

 • pagerinti gimtosios kalbos raštingumo ugdymą;
 • teigiamai paveikti vaiko smegenų struktūrą – srityje, atsakingoje už kalbos suvokimą, padaugėja informaciją apdorojančių nervinių ląstelių;
 • padėti vaikui perimti anglų kalbos tarseną ir tuo pačiu metu kaupti daugiau nei vienos kalbos žodyną.

Find the nearest center

Mokymosi sistema

„Pingu’s English“ metodo pagrindas – garsaus serialo epizodai, naudojami siekiant supažindinti vaikus su naujais anglų kalbos aspektais. Kad išlaikytume vaikų dėmesį viso mokymosi proceso metu, patikrintas, žaidimu grįstas technikas deriname su kokybiškais mokymo ir mokymosi ištekliais, kurie paruošti specialiai “Pingu`s English” mokyklų tinklui. Mokyme naudojame spiralinį metodą, grįsta cikliškumu. Vaikus mokome ištisų teksto dalių (o ne atskirų žodžių), skiriame jiems dėmesio, paremiame ir palaikome, todėl „Pingu’s English“ mokiniai įgauna pasitikėjimo be jokių pastangų vartoti anglų kalbą kasdienio gyvenimo situacijose.

 

Veikėjai

Pamokos

Mokymo sistema

Mokymosi medžiaga

Veikėjai

Programa „Pingu’s English“ pagrįsta neblėstančio populiarumo animacinio televizijos serialo „Pingu“ motyvais. Kaip ir pingvinas Pingu, taip ir mes tikime, kad naujas žinias vaikai įsisavina geriausiai, kai mokymo procesas derinamas su linksmais užsiėmimais, dainomis ir žaidimais. Jie lengvai užmezga ryšį su mielu pingvinuku ir kartu patiria daugybę nuotykių.

Daugiau

Pamokos

Unikali pedagogikos ekspertų sukurta „Pinguʼs English“ programa padeda ikimokyklinio amžiaus vaikams kuo anksčiau įgyti kalbos įgūdžių ir pasitikint savimi vartoti anglų kalbą kasdienio gyvenimo situacijose.

Deriname linksmas, žaismingas mokymo technikas su struktūra ir rutina, kurių pakanka vaikų žinių bazei suvaldyti ir paruošti juos mokyklai.

Vaikus užimame mokymosi procesą skatinančia veikla, įvairiomis priemonėmis perteikiamais ištekliais ir jutiminėmis patirtimis, tačiau taip pat kuriame atpalaiduojančią ir atvirą aplinką, kurioje jie gali tyrinėti savo naujai atrastus talentus.

Klasėse vaikų nedaug, iki 8 mokinių, – tai užtikrina, kad kiekvienas jų gaus reikiamo dėmesio. Be to, esame įsipareigoję lavindami vaikus atsižvelgti į kiekvieno jų individualius gebėjimus, taigi „Pinguʼs English“ programa – tinkamas pasirinkimas bet kokio lygio anglų kalbos įgūdžių turinčiam vaikui.

Mokymo sistema

Vykdant „Pinguʼs English“ programą mažus vaikus supažindinti su užsienio kalba siekiama naudojant cikliško („spirališko“) mokymo metodą. Augant jūsų vaiko gebėjimo lygiui, prie tos pačios temos grįžtame ir aukštesniame lygyje – taip užtikriname, kad įgytos žinios nepasimirš.

Pateikiame kurso apžvalgą:

 • 4 lygiai
  • Level 1 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 2 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 3 – 12 units – 72 akad. valandos
  • Level 4 – 12 units – 72 akad. valandos

Total – 48 skyriai – 288 akad. valandos

Užsiėmimų temos

 • Pasisveikinimas
 • Šeima
 • Žaislai
 • Maistas
 • Namai
 • Spalvos
 • Skaičiai
 • Veiksmai
 • Daiktavardžiai
 • Įvardžiai
 • Būdvardžiai
 • Prieveiksmiai
 • Šnekamosios kalbos frazės

Programa apima tris skirtingus lygius. Siekiant paskatinti mokymosi procesą ir padėti vaikams jaustis užtikrintai vartojant anglų kalbą ir tuo pačiu metu praktikuojantis, visuose lygiuose yra lavinami 4 pagrindiniai įgūdžiai: 

 • Skaitymas
 • Rašymas
 • Kalbėjimas
 • Suvokimas

Mokymosi medžiaga

Pradėjus lankyti mūsų pamokas vaikams bus suteikiamas linksmo turinio mokomosios medžiagos paketas, atitinkantis jų kalbos mokėjimo lygį:

 • Knygutės, kortelės, dainelės. (Story Book 1&2, Story CD 1&2, Song Book 1 and Song CD 1, CD-ROM 1&2, Sudy Books 1- 4, Activity Books 1- 4
 • Activity pack (Pinguland takelis, figurėlės, raidžių ir skaičių DVD, kortelės);
 • Padalomoji medžiaga kiekvienai temai su patarimais padėti vaikui namuose;

Prisijungdami prie „Pingu’s English“ kurso, tėveliai gaus dvikalbį „Pingu’s English“ kurso vadovą, skirtą specialiai tėvams. Tai leis jums ir jūsų vaikui smagiai bei efektyviai mokytis anglų kalbos ir pasiekti maksimalių rezultatų .

Užregistruokite savo vaiką į Pingu’s English kursą darželinukams jau šiandien ir suteikite savo vaikui geriausią pradžią.

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda

"Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!" - Paulos 9 m. mama

Inga N. 9 m. Paulos mama

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Sandra K. Ilzės mama Kaunas

Ilzės mama Sandra, Kaunas