Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Vasaros stovyklos grįžta! Pasirink pamainą

Naujienos

Šią vasarą vėl kviečiame į nepamirštamas anglų kalbos vasaros dienos stovyklas su Pingu’s English!

‘Pingu’s English Holiday Camp’ kviečia registruotis į anglų kalbos stovyklas

4-5 m. vaikučius

Kviečiame mažuosius į pirmąją vasaros stovyklėlę, nuostabioje Pingu’s English mokykloje. Šauniausias mokytojas, pingvinukas Pingu su draugais ir mūsų nuostabiausios mokytojos sukurs jaukią atmosferą ir neužmirštamus vasaros nuotykius. Mažųjų stovyklos vyks pagal Pingu’s English International Kindergarten programą.

6-11 m. vaikus

Jau tradicija tapusios, Pingu’s English vasaros stovyklos vėl atveria duris, vaikams norintiems smagiai ir turiningai praleisti vasarą bei susidraugauti su anglų kalba. Esame parengę daugybę veiklų, kurios padės pasinerti į anglų kalbos pasaulį. 

Kaip vyksta stovyklos?

 • Nuo ryto iki vakaro vaikai apsupti anglų kalbos, kuri skamba žaidimuose, dainose, projektuose ir aktyviose veiklose.
 • Mokosi žaismingai: Įvairi veikla – nuo linksmų žaidimų iki kūrybinių projektų – padeda vaikams lengvai ir natūraliai įsisavinti kalbą.
 • Tobulina savo įgūdžius: Patyrę ir entuziastingi mokytojai dirba su vaikais visą dieną, skirdami dėmesį individualiems poreikiams.
 • Jaučiasi saugiai ir komfortiškai: Nedidelės amžiaus grupės (pagal žinias/amžių) užtikrina individualų dėmesį ir jaukią atmosferą.
 • Mėgaujasi sveika mityba: Pietūs ir užkandžiai patiekiami šalia esančiose maitinimo įstaigose, siūlančiose subalansuotą ir skanų maistą.

Stovyklos programa:

 • Ryte: Atvykimas, pasisveikinimas, dienos programos pristatymas.
 • Priešpiečiai: Įvairios aktyvios veiklos ir žaidimai anglų kalba.
 • Pietūs: Sveikų pietų pertrauka šalia esančiose maitinimo įstaigose.
 • Po pietų: Kūrybiniai projektai, dainavimas, pokalbiai ir kitos įdomios veiklos anglų kalba.
 • Užkandžiai: Lengvas užkandis tarp užsiėmimų.
 • Vakarop: Apibendrinimas, atsisveikinimas su vaikais ir tėveliais.

Registracija

Prašome užpildyti anketą.Jūsų nurodytu el. paštu gausite išsamią informaciją bei patvirtinimą dėl laisvos vietos stovykloje.  

Rezervuoti vietą stovykloje 👇👇👇

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYR0yC12ZP0oFX8oumAaBRd-BuKdTqjiOSrWKpNhYyEYjmwQ/viewform

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu