Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Stovyklos grįžta!

Naujienos

Kas vasarą mūsų mokykla organizuoja dienos stovyklas vaikams. Stovyklos – turiningas atostogų praleidimo būdas.

Artėjant atostogoms, kuomet mokyklos ir darželiai nedirba, daugelis tėvelių susiduria su klausimu – kaip užimti vaiką, jog šis atostogas praleistų turiningai?

Užtikrintai galime teigti, kad mūsų dienos stovyklos – mokymosi vieta, turinti neabejotinos naudos vaikui!

 

Pingu’s English stovyklose dirbama pagal mūsų unikalią mokymosi metodiką, kuri vis tobulinama ir pritaikoma prie besikeičiančio pasaulio nuo 2014 m.

Stovyklos veiklos yra sukoncentruotos į vieną temą, kurių tikslas – prakalbinti vaiką ir palikti neišdilomų įspūdžių. 

Tad stovyklose laukiami visi vaikai – tie, kurie jau turi anglų kalbos pradmenis, bei tie, kurie dar nėra susipažinę su šia kalba.

  • Pingu’s English dienos stovyklose vaikų laukia turininga ir pozityvi programa.
  • Stovykloje su vaikais dirba mūsų mokytojai  profesionalai, naudojantys kūrybišką, žaismingą ir veiksmingą mokymosi metodiką.
  • Pingu’s English dienos stovyklose vaikai užimami nuo ryto iki vakaro smagioje, dinamiškoje ir aktyvioje mokymosi aplinkoje.
  • Programa kupina įvairių užsiėmimų – vaikų laukia talentų pasirodymai, filmukų peržiūros, lobio paieška, gardus kulinarinis užsiėmimas, smagūs anglų kalbos užsiėmimai ir daugybė kitų veiklų, kurios lavins ne tik vaiko anglų kalbos įgūdžius, bet ir:

gerins vaiko socialinius įgūdžius: vaikas visą dieną praleis bendraudamas su bendraamžiais, tad įgis bendravimo pasitikėjimą, o šokdami, dainuodami ir žaisdami kartu vaikai praplės savo draugų ratą;

didins vaiko pasitikėjimą savimi: stovykloje vaikas gali susidurti su nauja veikla, kurios dar nėra bandęs, o kiekviena diena stovykloje gali būti kupina naujų džiuginančių pasiekimų. Taip pat stovykloje vaikai dieną praleis be tėvų, ir tokiu būdu taps labiau savarankiški;

gerins vaiko emocinę raidą: Pingu’s English dienos stovyklos aplinka – pozityvi, padedanti vaikui mokytis ir siekti savo užsibrėžtų tikslų, tad vaikas patirs daug teigiamų emocijų;

ugdys vaiko kūrybiškumą: kūrybiškai mąstantys žmonės lengviau generuoja naujas idėjas bei lengviau išsprendžia kilusias problemas;

padės atrasti naujus pomėgius ir talentus: dėl įvairios stovyklos programos vaikai gali atrasti naujų, juos dominančių veiklų.

Mūsų stovykloje vaikai praktiškai ir žaismingai naudoja kalbą ir patiria bendravimo džiaugsmą.  70 proc. mūsų stovyklautojų dalyvauja pagal rekomendacijas arba draugų pakviesti!

Prisijukite ir jūs, padovanokite savo vaikui geriausią patirtį!

Kaip užsirašyti:

Užpildyti anketą, atsiųsti mums, pasirinkti pamainą, sumokėti avansą, sulaukti savo pamainos.

REGISTRUOKIS Į STOVYKLĄ (VILNIUJE, KAUNE)

Vasaros stovyklos

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu