Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Vilniaus renginiai

Naujienos

Su džiaugsmu pradėję mokslo metus, kviečiame mokyklos mokinukus ne tik lankyti pamokėles, bet ir aktyviai dalyvauti smagiuose mokyklos renginiuose. 

Pristatome, kas Jūsų laukia spalio mėnesį:

Spalio 25 d., 18.15 – 19:45 val., PinguLab Laboratorija “Autumn Feast” 4-7 metų vaikams

PinguLab – anglų kalbos laboratorija vaikams, lankantiems arba lankiusiems Pingu`s English mokyklą arba stovyklas. 

Tėveliai ir mokytojai pastebi, kad šių dirbtuvių nauda yra labai didelė. Vaikai jų metu prisijaukina aplinką, drąsiau dalyvauja pamokose, ženkliai praplečia žodyną, lavina svarbius asmenybės formavimosi įgūdžius, lengviau bendrauja su draugais ir pasijunta mokyklos bendruomenės dalimi.

PinguLab vyks 1 kartą per mėnesį, po 1,5 val., be tėvelių. Planuojame 8 užsiėmimus per metus.

Būtina registracija el. paštu vilnius@pingusenglish.lt.

Kaina 10€, susimokėti recepcijoje.

Užsukite į PinguLabs laboratoriją Facebook’e.

 

Lapkričio 22 d., 18.15. – 20.15 val., English Club 8-12 metų vaikams

Tai yra praktinio kalbėjimo užsiėmimai moksleiviams, lankantiems bei lankiusiems Pingu`s English mokyklą arba dalyvavusiems stovyklose. Užsiėmimų formatas – įdomūs susitikimai su anglakalbiais svečiais, teminiai žaidimai, viktorinos.

Kviečiami aukštesnių lygių mokiniai iš Intensive Level 3, Level 4, Level 5, Academy grupių. Susitikimui reikalingas išankstinis dalyvių pasiruošimas, būtina išankstinė vietos rezervacija. Susitikimo tema bei susitikimo užduotys bus siunčiamos tik užsiregistravusiems į renginį dalyviams. 

Užsiėmimai vyks 1k. per mėnesį po 2 val. 15 min. Iš viso planuojami 8 užsiėmimai per metus.

Pirmas English Club renginys vyks per mokinių rudens atostogas. 

Būtina registracija el. paštu vilnius@pingusenglish.lt. 

Kaina 15€, susimokėti recepcijoje.

Užsukite į English Club Facebook’e.

Daugiau įrašų

Native speaker VS Bilingual

Pastaruoju metu, mokantis anglų kalbos, kalbantieji gimtąja anglų kalba tampa aukso vertės. Ar iš tikrųjų jie yra tokie vertingi?Norint palyginti lietuviakalbį mokytoją…
Skaityti daugiau

Kalbų mokyklos frančizė

Kalbų mokyklos frančizė       Ar kada nors svajojote turėti asmeninį verslą, tačiau vis dar neišdrįsote?          …
Skaityti daugiau

Stovyklos grįžta!

Kas vasarą mūsų mokykla organizuoja dienos stovyklas vaikams. Stovyklos - turiningas atostogų praleidimo būdas. Artėjant atostogoms, kuomet mokyklos ir darželiai nedirba, daugelis…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu