Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Kviečiame registruotis!

Naujienos

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PINGU ŠEIMOS! Renkamos naujos grupės į rudens sezono kursus 2020-2021 m.m.

Ateikite į svečius pas mieląjį pingvinuką Pingu! Rugsėjis jau čia ir Pingu nekantrauja susitikti su mažaisiais savo draugais!

Pamokėlėse dalyvauja tėveliai su vaikučiais (3-4 m. ir 5-8 m.) Jūs ir Jūsų mažylis susipažins su mokykla, pingvinuku Pingu, pasiners į linksmus žaidimus, daineles ir aktyvią edukacinę veiklą. Užsiėmimo metu mokytojai susipažins su vaiko galimybėmis ir parinks tinkamiausią, geriausiai vaiko įgūdžius atitinkančią programą.

O, 8-12 m. moksleivius kviečiame išbandyti mūsų šaunią programą bei interaktyvias veiklas, kurios atskleis turimas anglų kalbos žinias ir įgūdžius, padės įvertinti anglų kalbos kalbėjimo gebėjimus bei parinkti tinkamą mokymo lygį. Užsiėmimas linksmas ir nenuobodus, orientuotas į kalbėjimo įgūdžių lavinimą-patikrinimą.  Esant poreikiui, mokiniui gali būti pasiūlytas žinių įvertinimo testas.

Po susipažinimo pamokos, kuri truks apie 45 min, aptarsime Jūsų ir vaikų lūkesčius bei parinksime tinkamiausią, vaiko žinias ir gebėjimus atitinkantį lygį. Šioje susipažinimo pamokoje moksleiviai dalyvauja be tėvelių. Tačiau, Jūs taip pat esate kviečiami atvykti drauge. Kol vaikai dalyvaus pamokoje, pristatysime Jums programas, supažindinsime su mūsų mokykla bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Susipažinimo pamokėlės vyks rugpjūčio mėnesio paskutinėmis dienomis ir pirmosiomis rugsėjo mėnesio savaitėmis.

Registruokitės į susipažinimo pamokėles Vilniuje.

Registruokitės į susipažinimo pamokėles Kaune.

Daugiau įrašų

Žiemos stovykla sugrįžta!

  Mieli tėveliai, kviečiame mūsų mokinukus ir jų draugus praleisti žiemos atostogas smagiai ir  turiningai Pingu’s English dienos stovykloje!  Žiemos stovykla yra skirta 6-10…
Skaityti daugiau

Advento dirbtuvės "Gingerbread cookies"

Šiais metais  gruodžio 2-3 d.  vyks kasmetinės, jau tradicija tapusios,  advento dirbtuvės. Tai jaukiausias ir skaniausias renginys. Patys kepsime ir dekoruosime imbierinius…
Skaityti daugiau

Native speaker VS Bilingual

Pastaruoju metu, mokantis anglų kalbos, kalbantieji gimtąja anglų kalba tampa aukso vertės. Ar iš tikrųjų jie yra tokie vertingi?Norint palyginti lietuviakalbį mokytoją…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu