Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Pašnekesiai su tėveliais #1

Naujienos

Kalbantis su tėveliais dažnai išgirstame įdomių istorijų, naudingų patarimų ar netikėtų nutikimų, kurie įvyksta mūsų mažiesiems draugams. Tad įpusėjus mokslo metams, nusprendėme pakalbinti Pingu’s English mokyklėlės tėvelius ir dalinamės mūsų ,,pirmu blynu” su Jumis!

Šįkart kalbinome mūsų aktyvios mokinukės Gabijos mamytę. Gabija lanko mažųjų TOTS grupės pamokėles, noriai dalyvauja mokyklos renginiuose bei konkursuose. Nors mergytei tik treji, bet didelis noras mokytis anglų kalbos bei drąsa stebina bei džiugina visą Pingu kolektyvą. Tad paprašėme Gabijos mamytės papasakoti apie savo dukrelę bei jos įspūdžius Pingu mokyklėlėje.

Šiek tiek papasakokite apie Gabiją. Ką mėgsta Jūsų dukrelė, ką mėgstate veikti kartu?

Mes iš tikrųjų nelankome darželio, tai sugalvojome tokią veiklą, kuri leistų vaikui kažkuo įdomiau užsiimti, tad pradėjome lankyti anglų kalbos pamokėles. Aš manau, kad kuo anksčiau pradės mokytis anglų kalbos, tuo tik bus naudingiau vaikui – dalinasi Gabijos mama.

Bei pradėjom lankyti baletą, kuriuo ji irgi yra sužavėta, noriai labai eina ir į vieną, ir į kitą būrelį. Šiaip iš tikrųjų Gabijai daug kas patinka, ji toks imlus vaikas (šypsosi).

Kodėl nusprendėte leisti Gabiją į anglų kalbos būrelį?

Na iš tiesų aš pastebėjau, kad jinai kartais žiūri angliškai ką nors Youtube‘ėje ir pradeda atkartoti viską. Pačioje pradžioje, Gabija pradėjo skaičiuoti ir raidytes tarti pirmas angliškai. Tuomet aš pagalvojau, kad ant pečių žinių tiesiog nenešiosi, tai geriau kuo anksčiau to pasimokyti. Be to, kalbos yra tokia įdomesnė bei naudingesnė veikla, manau, o aš norėčiau, kad mano vaikas tikrai išmoktų kelias kalbas.

 Po kiek laiko pastebėjote pirmuosius Gabijos anglų kalbos rezultatus?

Žinokite, po pirmo mėnesio lankymo. Po pirmo mėnesio, kai aš nupiešdavau kažkokius žodelius, kuriuos aš išgirsdavau, kad moko pamokėlėse arba mokytojos sakydavo, ką išmokė, ji atkartodavo kiekvieną žodelį taisyklingai angliškai – džiaugiasi mamytė.

Ar Gabija džiaugiasi Pingu’s English mokyklėlės pamokėlėmis?

Labai žinokite, mes laukiame kada pas Pingu eisime nuo pat ryto, iš tikrųjų. Jei jau žinom, kad ta dienelė atėjo, kai eisime į Pingu mokyklėlę, tai pradedame ruoštis nuo pat ryto. Labai laukiame su nekantrumu, na nes jai čia patinka.

Ar Gabija namuose naudoja anglų kalbą. Galbūt moko ir tėvelius? 😊

Aš pastebėjau, kad ji namuose žaidžia. Ji pasiima savo žaisliukus ir bando žodelius ar net kokias nors frazytes atkartoti angliškai. Paklausia „What is your name?“, pavyzdžiui, paskaičiuoja kažką kai nuo laiptukų lipa. Na po truputėlį bando jau net žaisti angliškai. O moko tai jinai kaimynų vaikus iš tikrųjų (juokiasi).

Su Gabija aktyviai dalyvaujate Pingu’s English mokyklėlės veiklose/renginiuose, nors Gabijai tik treji metukai. Iš kur Jūsų dukrelė semiasi tiek drąsos?

Aš žinokite net nežinau. Tiesiog pabandžiau atvesti ir viskas, jai patiko. Jinai yra iš tokių drąsių vaikų, kad va atėjo ir jinai nori pati eiti, jai patinka. Kažkaip net pati nustebau iš tiesų, nes galvojau, kad reikės pasedėti šalia pamokėlėse, bet ji viena iš pirmų mokinukių, kuri pasiliko pamokėlėje be tėvelių. Man atrodo dėl to, kad jai labai patinka, todėl ji labai nori eiti. Niekas jos neverčia, todėl labai saugiai jaučiasi. Na ir mūsų mokytojos yra tikrai labai šiltos ir rūpestingos.

Ką patartumėte, svarstantiems, bet dar abejojantiems ar verta prisijungti prie Pingu mokyklėlės?

Žinokite, aš manau, kad net neverta abejoti ir reikia tiesiog pabandyti, nes kuo daugiau vaikas išmoks, tuo bus tik paprasčiau ateityje. Kartais išgirstu, kad kiti pasako tokius dalykus, kaip „tą patį išmoks ir mokykloje“. Taip, gali būti, kad išmoks, bet ateis vaikas į pirmą klasę, kai užkraus papildomais darbais, tai žinokite bus tik sunkiau susigaudyti vaikui ir atrūšiuoti skirtingus dalykus.

Na, o dabar be anglų kalbos taip jau yra, kad sunku ką padaryti, gerų darbų negausi. O mes patys dar truputėlį keliaujame, kiekvieną vasarą mes stengiamės ilgesnį laiką pabūti užsienyje, tai tikrai pravers anglų kalba susišnekant su kitais vaikais, atrasti lengviau bendrų žaidimų.

 Nuoširdžiai dėkojame Gabijos mamytei ir džiaugiamės galėdami pasidalinti štai tokiu šiltu ir jaukiu pokalbiu su Jumis. Na, o mes nekantraujame išgirsti daugiau istorijų iš mūsų šauniųjų tėvelių.

 

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu