Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Pasirinkite teisingai

Naujienos

 

Nors technologijos gali būti puiki priemonė mokantis anglų kalbos vaikams, svarbu jas naudoti atsakingai ir subalansuotai. Pernelyg didelis pasikliovimas technologijomis gali pakenkti vaiko kalbos vystymuisi. Šiame tekste pateiksime keletą patarimų, kaip išnaudoti technologijų teikiamas galimybes ir padėti vaikams smagiai ir efektyviai mokytis anglų kalbos.

Patarimai:

1. Rinkitės tinkamas programėles ir žaidimus:

 • Ieškokite programėlių, kurios yra edukacinės ir atitinka vaiko amžių bei gebėjimus. Pavyzdžiui, abėcėlės mokymosi programėlės su piršto vedžiojimo funkcija gali padėti vaikams suprasti raidžių rašybą.
 • Rinkitės žaidimus, kurie skatina kalbos vartojimą natūraliame kontekste. Pavyzdžiui, vaidmeninių žaidimų programėlės gali padėti vaikams praktikuoti pokalbį ir išmokti naujų žodžių.

2. Naudokite struktūrą ir pasikartojimą:

 • Mažiems vaikams naudinga žiūrėti angliškus vaizdo įrašus. Tai padeda jiems įprasti prie kalbos skambesio ir gauti reguliarų anglų kalbos poveikį.
 • Rinkitės vaizdo įrašus, kurie yra trumpi, įdomūs ir atitinka vaiko žinias.

3. Skatinkite šeimos bendravimą:

 • Žiūrėkite angliškus filmukus visa šeima. Tai puiki proga vaikams girdėti anglų kalbą kasdieniame kontekste ir mokytis iš suaugusiųjų.
 • Diskutuokite apie filmo siužetą ir personažus anglų kalba.

4. Naudokite daineles:

 • Dainelės yra smagus ir lengvas būdas išmokti naujų žodžių ir frazių.
 • Rinkitės daineles, atitinkančias vaiko amžių ir pomėgius.
 • Dainuokite kartu su vaiku ir skatinkite jį kartoti žodžius.

5. Žaiskite ir kurkite užduotis:

 • Žaiskite su vaiku žaidimus, kurie skatina anglų kalbos vartojimą. Pavyzdžiui, galite žaisti žodžių atspėjimo žaidimus su paveikslėliais arba kartoti žodžius ir frazes.
 • Kurkite užduotis, atitinkančias vaiko pomėgius. Pavyzdžiui, jei vaikui patinka piešti, galite paprašyti jo nupiešti tai, ką išgirdo angliškame pasakojime.

6. Naudokite apdovanojimų sistemą:

 • Sukurkite gerų darbų lentelę, kurioje vaikas galėtų žymėti savo pasiekimus.
 • Už tam tikrą skaičių atliktų užduočių ar išmoktų žodžių apdovanokite vaiką nedideliu prizu.

7. Būkite kantrūs ir palaikantys:

 • Mokymasis anglų kalbos užtrunka. Būkite kantrūs su vaiku ir skatinti jį nenustoti stengtis.
 • Palaikykite vaiko motyvaciją ir pasidžiaukite jo pasiekimais.

Apibendrinimas:

Technologijos gali būti puiki priemonė mokantis anglų kalbos vaikams. Tačiau svarbu jas naudoti atsakingai ir subalansuotai. Rinkdamiesi programėles, žaidimus ir vaizdo įrašus, atsižvelkite į vaiko amžių ir gebėjimus. Skatinkite šeimos bendravimą, naudokite daineles, žaiskite žaidimus ir kurkite užduotis. Būkite kantrūs ir palaikantys, o vaikas smagiai ir efektyviai išmoks anglų kalbos.

 

Taip pat skaitykite:

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu