Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Pagalba vaikams

Naujienos

Kaip vaikui padėti mokytis anglų kalbos, jei tėvai nekalba šia kalba?

Iš pirmo žvilgsnio, tai atrodytų neįmanoma, tačiau yra galimi keli variantai:

✔️mokytis patiems ir perduoti žinias vaikui;
✔️užrašyti vaiką į anglų kalbos užsiėmimus;

1️⃣ atveju, priėmus sprendimą savarankiškai mokyti vaiką anglų kalbos, reikėtų atitinkamai pasiruošti, kad vaikas pamiltų mokymosi procesą ir užsienio kalbą. Mokydami naudokite interaktyvius žaidimus, dažnai keiskite veiklas ir kuo mažiau dėmesio skirkite vadovėliams. Turėkite susidarę planą, ką ir kada mokysitės.

2️⃣ atvejis – mažiausiai pastangų reikalaujantis. Tačiau, ar šiuo atveju, namuose nieko daryti nebereikės? Deja, bet turime jus nuvilti. Tik šiuo atveju, tai kur kas lengviau.

Pasikalbėkite su užsiėmimus vedančiais mokytojais, kokias daineles, kokius pratimus, kokius filmukus ir kt. vaikas galėtų klausyti ir atlikti savarankiškai namuose. Tikime, kad mokytojai suteiks visą reikiamą informaciją.

Mūsų mokyklą lankančių vaikų tėvams papasakojame, kaip ir ką reikėtų veikti namuose, kad anglų kalba būtų vartojama kur kas dažniau, kad vaikas ją pamiltų ir su nekantrumu lauktų sekančių Pingu pamokėlių.

Pingus English mokykloje suteikiama mokomoji medžiaga, kurios tam tikras dalis, tėvai gali naudoti ir namuose.

Kitais atvejais, patariame kokias daineles klausyti, kokius filmukus žiūrėti, kokį stalo žaidimą išsirinkti, ar kokią aplikaciją telefone naudoti. Netgi turime atskirų produktų, kurie palengvina ir pagyvina anglų kalbos mokymąsi namų sąlygomis. Dažniausiai tai tampa smagiu žaidimu ir pramoga visai šeimai.

Please follow and like us:
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Instagram

Daugiau įrašų

Darbas anglų kalbos mokytoju - Job offer for English Teacher

2021-06-17 Ar galiu tapti „Pingu`s English“ mokytoju? Ar jums patinka dirbti su vaikais? Ar laisvai mokate anglų kalbą? Jei į šiuos klausimus…
Skaityti daugiau

Kalba ambasadoriai

Šiandien norime pristatyti Pingu's English ambasadorių - Oskarą, kuris drauge su Pingu, mokosi jau 4 metus! Nuoširdžiai dėkojame Oskaro mamytei - Agnieškai,…
Skaityti daugiau

Vaikų būreliai

Tėvai visada vaikams ieško geriausio varianto. Galbūt todėl ir leidžia vienu metu dalyvauti skirtingų būrelių veiklose.Tačiau jei vaikai būrelius lanko vien tik…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje !!!!!!

Arijaus mama, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Jokūbo mama, Klaipėda

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Ilzės mama, Kaunas

Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Instagram