Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Free Demo class 08.29 - 09.10 Registruokitės!

Naujienos

Įsivaizduokite, kad atėję į kokią nors avalynės parduotuvę, išgirstate, kad norint pasimatuoti batus, jūs privalote susimokėti. Kaip kalbų mokyklos pateisintų mokėjimą už susipažinimo pamoką?

Bet kuriai pamokai pasiruošti yra naudojami laiko, finansiniai ir intelektiniai ištekliai.

Sutikite, kad batų gamintojas, taip pat naudoja visus šiuos išteklius prieš parduodamas prekę.

Tarp daugumos kalbų mokyklų vadovų, imamas mokestis už bandomąją-susipažinimo pamoką, parodo blogo skonio ženklą. Jei kalbos mokykla negali pakviesti mokinio į nemokamą susipažinimo pamoką, vertėtų kelti klausimą apie šios įstaigos gyvybingumą.

Jei vadovas ima pinigus net už bandomąją-susipažinimo pamoką, tokiu atveju, būkite pasiruošę mokėti už daugybę kitų papildomų paslaugų, kurios paprastai yra nemokamos.

Ką pasirinksite jūs, priklausys tik nuo jūsų pačių.

Susipažinimo pamokos mūsų mokyklose prasidės

nuo 2022 m. rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 10 d.

Paskubėkite registruotis ir išbandykite šią galimybę!


Susipažinimo pamoka 3-7 metų vaikams

Pingvinukas Pingu kviečia mažiausius savo draugus ir jų tėvelius atrasti nepaprastą mokyklėlę ir išbandyti ypatingas edukacines veiklas.

  • Pamokėlėje (45 min.) dalyvauja vaikučiai su tėveliais.

Jūs ir Jūsų mažylis susipažins su mokykla, pingvinuku Pingu, pasiners į linksmus žaidimus, daineles ir aktyvią edukacinę veiklą.

  • Užsiėmimo metu mokytojai susipažins su vaiko galimybėmis ir
  • parinks tinkamiausią, geriausiai vaiko įgūdžius atitinkančią programą bei suderins patogiausią pamokų laiką.

Susipažinimo pamoka 8-10 metų vaikams

Kviečiame moksleivius susipažinti su mokykla ir išbandyti interaktyvias veiklas, kurios padės įvertinti anglų kalbos žinias bei parinkti tinkamą mokymo lygį.

  • Susipažinimo pamokoje moksleiviai dalyvauja be tėvelių.
  • Šios pamokos metu vaikai susipažins su mokykla, įsitrauks į interaktyvią veiklą, kurios metu atskleis turimas anglų kalbos žinias ir įgūdžius.
  • Esant poreikiui, mokiniui gali būti pasiūlytas žinių įvertinimo testas.

Mokytojai susipažinę su vaiko galimybėmis, aptarę tėvų ir vaikų lūkesčius, parinks tinkamiausią, vaiko žinias ir gebėjimus atitinkančią programą bei suderins patogiausią pamokų laiką.

Užsiregistruokite dabar ir mes parinksime jums patogų laiką susitikimui.

Dėmesio! Naujos susipažinimo pamokos vyks nuo 2022 m. rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 10 d.

Mūsų kursai

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu