Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Native speaker VS Bilingual

Naujienos

Pastaruoju metu, mokantis anglų kalbos, kalbantieji gimtąja anglų kalba tampa aukso vertės. Ar iš tikrųjų jie yra tokie vertingi?

Norint palyginti lietuviakalbį mokytoją ir kalbantį gimtąja anglų kalba, reikia suprasti, kokias savybes anglų kalbos mokytojas apskritai turėtų turėti, neatsižvelgiant į jo tautybę. Perskaitykite ankstesnį įrašą apie savybes, kurias turi turėti mokytojas.

Samdant angliakalbį, ne visi kalbų centrai susidomi ir pasitiki jų kompetencijomis. Tuo tarpu mokėti anglų kalbą ir paaiškinti, kaip ji veikia arba tiesiog mokėti dirbti su vaikais bei valdyti vaikų grupę yra  skirtingi įgūdžiai. Ne visi geba paprastai ir aiškiai paaiškinti anglų kalbos vartojimo taisykles, sudominti vaikus, profesionaliai juos prakalbinti bei skatinti aktyviai dalyvauti pamokose.

Todėl prieš renkantis angliakalbį mokytoją, būtina kelti tuos pačius reikalavimus, kaip ir lietuviakalbiams.

Mums dažnai siunčia gyvenimo aprašymus studentai ar atvykę gyventi į Lietuvą užsieniečiai. Retas turintis mokytojo patirties. Žinoma, mes juos pasikviečiame pokalbiui, tačiau dažniausiai jų atsisakome. Ir toliau ieškome savo srities profesionalų, kurie ne tik mylėtų vaikus, išmanytų vaikų psichologiją, su atsidavimu atliktų savo darbą, bet ir gebėtų įdomiai bei linksmai pateikti anglų kalbos vartojimo taisykles bei parodytų vaikų kalbėjimo rezultatus.  Šie ekspertai yra tikrai aukso vertės.

 

Jei manai, kad esi tikras mokytojas bei atitinki mūsų vertybes, drąsiai rašyk:

Mokytojai

 

Daugiau įrašų

Žiemos stovykla sugrįžta!

  Mieli tėveliai, kviečiame mūsų mokinukus ir jų draugus praleisti žiemos atostogas smagiai ir  turiningai Pingu’s English dienos stovykloje!  Žiemos stovykla yra skirta 6-10…
Skaityti daugiau

Advento dirbtuvės "Gingerbread cookies"

Šiais metais  gruodžio 2-3 d.  vyks kasmetinės, jau tradicija tapusios,  advento dirbtuvės. Tai jaukiausias ir skaniausias renginys. Patys kepsime ir dekoruosime imbierinius…
Skaityti daugiau

Kalbų mokyklos frančizė

Kalbų mokyklos frančizė       Ar kada nors svajojote turėti asmeninį verslą, tačiau vis dar neišdrįsote?          …
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu