Metodika

Susipažinkite su Pingu ir jo šeima

„Pingu’s English“ pramanytų personažų nuotykiais perteikia kasdienį anglų kalbos vartojimą, kurį puikiai supranta tiek patys mažiausieji, tiek darželinukai, tiek ikimokyklinio amžiaus vaikai.

Animacinio serialo personažai – tikros programos žvaigždės. Be jų kursams tikrai kažko trūktų. Pingu™ gyvena Pietų ašigalyje, apsuptas sniego ir ledo. Žavusis pingvinukas nuolatos išdykauja su savo draugais – Pingo ir ruoniu Robiu. Jiems kartais padeda Pingu šeima ir visai nebaisus Monstriukas.

Pingu taps mokytoju, įkvėpėju ir draugu. Nauju gyvenimiškų pamokų jūsų vaikas mokysis drauge su šiuo mielu ir smalsiu pingvinu. Kiekvienoje serijoje Pingu imasi naujo iššūkio, kurį supras ir jūsų vaikas. Šis metodas jam suteiks pranašumą mokantis tarptautinės švietimo, verslo, kultūros ir bendravimo kalbos.

Laikas pasisveikinti su Pingu ir jo nuostabiais draugais bei šeima!“

Pingu

Mėgstamas vaikų ir tėvelių, Pingu televizoriaus ekranuose rodomas nuo 1986 metų. Šelmiškam Pingu be galo patinka Antarktiniai nuotykiai bei žaidimai. Nors kartais jis įsivelia į įvairias painiavas, Pingu draugai, artimieji ir saugus iglu visada šalia, ir moko jo vertingų gyvenimo pamokų.

Pingu tėvelis

Pingu tėtis - nuovokus ir suprantantis paštininkas, kuris laisvalaikiu gamina žaislus savo mylimiems vaikams. Rogučių pagalba jis ne tik išnešioja laiškus, bet ir keliauja kartu su savo šeimyna. Pingu tėčiui svarbiausia yra šeima. Nors Pingu ir Pinga kartais atsiskiria, jis visuomet pasiruošęs padėti.

Pingu mamytė

Pingu mama - mylinti ir atsiduodanti, netgi kai Pingu išdarinėja išdaigas. Ji dievina abu savo vaikus ir visuomet stengiasi užtikrinti, jog namai būtų tvarkingi, o Pingu lėkštėje jo lauktų mėgstamiausias patiekalas - žuvis. Ji žino, kad vaikai vis tiek yra padykę, dėl to karts nuo karto ji prisijungia kartu paišdykauti. Mamytė dalinasi namų ruošos darbais kartu su Pingu tėčiu, o atlikusi visus darbus, mėgsta skaityti laikraštį arba megzti.

Pingu senelis

Pingu senelis - kiekvieno vaiko svajonė. Jis aktyvus ir mylintis. Seneliui kartais prireikia pagalbos, bet tai netrukdo jam prisijungti prie Pingu nuotykių.

Monstras

Šis pūkuotas monstras su violetinėmis ausinėmis ir šaliku visai nėra gąsdinantis. Tiesą pasakius, jis bijo šalčio! Pingu atsitiktinai sutinka Monstrą, kai šiam nepavyksta jo išdaigos.

Pingo

Pingo yra Pingu mokyklos draugas. Nors jie abu atrodo panašiai, Pingo galima pažinti iš jo ilgo ir smailo snapo. Kartais jis pasako Pingu niekšiškų dalykų, tačiau giliai širdyje draugai rūpi vienas kitam ir puikiai sutaria tarpusavyje.

Pingi

Pingi yra Pingu maloni ir švelni draugė. Ji turi auksinę širdį, ir visuomet atleidžia Pingu, kai šis sumano ją pasiimti kartu į savo neplanuotus nuotykius. Tačiau už jos meilios šypsenos slepiasi kietas riešutėlis, kuris nebijo už save pakovoti. Ši porelė - visiškai neišskiama.

Robis

Kai Pingu susitinka kartu su Robiu, niekšybės tampa dvigubos! Šis laimingas ruonis yra geriausias Pingu draugas, kuris dalinasi ne tik savo meile ir pokštais, bet ir žuvimi. Jis - be galo žaismingas ir linksmas. Šie du draugai visda gali pasitikėti vienas kitu, netgi kai pokštų būna per daug.

Pinga

Pati meiliausia iš visos šeimos - Pinga, yra mylima Pingu mažoji sesutė. Ji taip pat dievina nuotykius, tačiau visada pasikliauna savo vyresniuoju broliu Pingu. Tačiau neleiskite, kad jos meili šypsena jus suklaidintų! Pinga gali įniršti, kai veiksmai dėliojasi ne pagal jos planą.

Find out how you can boost your business with this magical combination of charming TV characters and advanced teaching techniques.


Learn more