Metodika

Apie

 

Linguaphone Group istorija

Linguaphone Group buvo įkurta 1901 metais ir yra viena iš labiausiai žinomų tarptautinių anglų kalbos mokyklų visame pasaulyje.

Per pastarąjį šimtmetį, milijonai žmonių iš daugiau nei šešiasdešimt šalių, pakilo savo karjerose ir patobulino asmenines savybes mokydamiesi užsienio kalbos kartu su The Linguaphone Group. Linguaphone naudoja licenzijuotų partnerių ir platintojų tinklą, taip siekiant užtikrinti, jog kursai būtų prieinami vaikams ir suaugusiems iš viso pasaulio. Į tai įeina lincenzijuotos kalbų mokyklos ir savarankiško mokymosi medžiagos.

Sujungiant rašytinę kurso medžiagą kartu su garso įrašais, Linguaphone netrukus tapo lydere tarp tarptautinių kalbos mokyklų.  Į Linguaphone pagarsėjusias kalbų programas įeina Linguaphone, Pingu’s English ir Direct English kursai.

history-img

Pingu's English

2006 m. vasarį, „Linguaphone Group“ iš „HIT Entertainment Limited“ nusipirko išskirtines teises naudoti Pingu personažą, diegiant anglų kalbos mokymo programas pasauliniu mastu. Šių teisių pagrindu jie sukūrė „Pingu’s English“ programą.

Tai vienintelis anglų kalbos kursas 3 – 8 metų vaikams ir vyresniems, sukurtas remiantis populiaraus ir daugybę apdovanojimų gavusio animacinio personažo Pingu istorija.

Siekiant, jog 3 – 8 metų vaikai suprastų, kaip anglų kalba naudojama realiame gyvenime, Linguaphone Group naudoja personažo Pingu žavingus nuotykius. Kad rezultatai būtų kiek įmanoma geresni tokio amžiaus grupei, Pingu’s English naudoja patikrintas edukacines technikas, paremtas žaidimais ir kūrybiniais užsiėmimais, kartu su aukštos kokybės mokymosi medžiaga, į kurią įeina:

  • Mokymosi knygos;
  • Dainų/istorijų knygos;
  • Garso/vaizdo medžiagos;
  • Interaktyvios mokymosi medžiagos

Direct English - Louis Alexander

Direct English kursai buvo išvystyti Louis Alexander – pasaulinio garso anglų kalbos mokytojo eksperto ir produktyvaus rašytojo. Jam priklauso pasaulinis apdovanojimas už daugiausiai parduotų individualaus autoriaus knygų per vienerius metus, ir jo entuziazmas tebegyvuoja tūkstančiuose žmonių, kurie naudojosi jo talentu, bandydami išmokti tokią vertingą kalbą.

Kompanijos informacija

LG & DE Limited yra Didžiojoje Britanijoje registruota privati įmonė.

  • Įmonės registracijos kodas: 5694539
  • Oficialus adresas:  Linguaphone Group, Liongate Enterprise Park, 80 Morden Road, Mitcham, Surrey CR4 4PH, United Kingdom

Atraskite daugiau, kuo Pingu’s English yra unikalus kursas mokiniams ir frančizės partneriams.

Pingus English

2017

Pingu's Kindergarten

Pingus English išvystė "Pingu's English KINDERGARTEN" -anglų kalbos mokymosi programą, kartu bendradarbiaujant su gerai žinoma Kingstono universiteto Edukologijos mokykla. Programa plačiai paremta EYSF („Early Years Foundation Stage“) principais, bei tokių programų kaip Montessori elementais.

Virš 20 šalių

Pingu’s English pasiekė virš 20 šalių, įskaitant ir Lotynų Ameriką, Aziją, Vidurinius rytus ir Europą - visa tai Pingu's English franšizės dėka.

pingu-map

2016

Pingus English
Pingus English

2015

Pažangesnė anglų kalba

Pingu’s English prasiplėtė - siūlomas ketvirtas anglų kalbos lygis pažengusiems vaikams.

Pingu Atvyksta

Verslas išsiplėtė įsigijus išskirtines tarptautines anglų kalbos mokymo teises Pingu iš HIT Entertainment Limited, vieno iš pasaulio lyderių tarp nepriklausomų vaikų pramogų gamintojų ir intelektinės nuosavybės sąvininkų. Su šiomis teisėmis, Linguagephone Group išvystė vaikų anglų kalbos kursą Pingu English.

2006

Pingus English
Pingus English

2003

Linguaphone įsigija "Direct English"

Įsigijus Direct English iš Pearson Education Limited, Pearson Plc dalies, didžiausio pasaulyje pedagoginio leidėjo, sustiprėja ne tik lyderio pozicija, bet ir galutinai įsitvirtina visame pasaulyje.

Susidūrimas su paklausa

Siekiant susipažinti su didžiule, neatskiriama tarptautine anglų kalbos paklausa, Linguagephone Group susitelkia ties suaugusių ir priešmokyklinio amžiaus vaikų anglų kalbos kursais per įspūdingą mokymo tinklą visame pasaulyje, veikiantį pagal Direct English, Linguagephone ir Pingu English prekės ženklus.

2000

Pingus English
Pingus English

1945

Pono Roston Palikimas

Pono Roston biusto skulptūra buvo išlipdyta Jacob Epstein'o, jo septyniasdešimtmečio proga. Skulptūra iki šiol yra saugoma pagrindimame Linguagephone ofise.

Kalbininkas

Roston išleidžia naują mėnesinį žurnalą "Kalbininkas" ("The Linguist") ir taip prisideda prie kalbų mokymo idėjų, nuo senovės Komenskio iki moderniųjų laikų teoretikų. Sekančiame leidinio numeryje pasirodo Linguagephone reklama apie Linguagephone mokymo metodą.
Linguaphone kursai tuomet jau buvo naudojami 92 šalyse, su veikiančiais filialais Australijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Norvegijoje, Pietų Afrikoje, JAV ir netgi Latvijoje.

1927

Pingus English
Pingus English

1925

George Bernard Shaw

Netgi George Bernard Shaw galiausiai pasiduoda Linguagephone patrauklumui ir sukuria specialų įrašą "Spoken English and Broken English".
Origanalas kartu su autografu šiuo metu saugomas Londone, "British Museum".

Įrašuose

Kartu su "Berliners" arba vinilinių plokštelių pasirodymu, gramofonas sulaukė pilnametystės ir suteikė Linguaphone galimybę pasiekti platesnę auditoriją. Linguagephone kursai buvo naudojami 92-jose šalyse.

1920

Pingus English
Pingus English

1905

Rosenblum Metodas

Jaques Roston vardas pirmiausia pasirodė nedidelėje brošiūroje, kurioje jis paaiškino savo kalbos mokymo idėjas, ir ypač kalbėjimo svarbą. Jis taip pat išleido tai savo klasių reklamose, naudojant Rosenblum Metodą.
Roston buvo vienas iš pirmųjų, kurie suvokė kalbų mokymo potencialą, naudojant Edisono garso įrašymo išradimą (1877) ir Alexandro Grahamo Bello vaško cilindro išradimą (1888).

"Linguaphone Group" įkūrimas

The Linguaphone Group buvo įkurta Londone, High Holborn'e, Jacques Roston dėka, kuris buvo vertėjas, emigravęs iš Rusijos.

1901

Pingus English
 

Metodas, patikrintas pasauliniu mastu

Pingu’s English mokiniams suteikiama mokymo medžiaga, kurioje – visa grupė papildomų mokymosi reikmenų. Į mokymosi paketą įeina žavingi, vaikų pamėgti filmuko personažų modeliukai, taip pat kūrybiškos spalvinimo ir piešimo medžigos. Tėvams taip pat duodama prieiga prie plataus pasirinkimo mokymosi resursų, taip suteikiant galimybę prisidėti prie vaiko mokymosi už mokyklos durų.

Daugiau

Pingu’s English mokymo centrai šiuo metu veikia daugiau negu dvidešimtyje šalių. Unikalaus kurso ir ypatingų edukacinių teisių kombinacija kartu su mažuoju Pingu yra tai, dėl ko Pingu’s English franšizė yra tokia sėkminga. Naudojant šį prekės ženklą visuose Pingus English mokymosi centruose visame pasaulyje, mūsų paslaugos tapo unikaliu pasiūlymu visoje rinkoje.