Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Kaip pasirinkti?

Naujienos

Kaip nesuklysti renkantis kalbos mokyklą vaikams?

 

🐧Atkreipkite dėmesį, kokią metodiką naudoja mokykla. Jei svajojate apie savo vaiką, kalbantį nauja kalba, pasidomėkite ar metodika yra naudojama tarptautiniu lygiu ar sertifikuota ar taikomi žaidybiniai metodai, tokiu būdu vaikučiams nėra pateikiama „sausa teorija“, su kuria jie dar tikrai spės susipažinti ateityje. Geriausiai išmokstama – aktyviai mokantis!

🐧Kas slypi po mokyklos vardu? Nepamirškite pasidomėti mokytojais, kaip jie geba komunikuoti su vaikučiais, sudominti ir išlaikyti jų dėmesį, tapti ne tik mokytojais, bet ir draugais. Tai yra be galo svarbu. Žinoma, kad sunku pasakyti pamačius mokytojo nuotrauką ar trumpą vaizdo įrašą socialiniuose tinkluose, todėl vertėtų pasidomėti ar mokykla organizuoja susipažinimo pamokas ar atvirų durų dienas.

🐧Lokacija. Dauguma mūsų norime, kad mokykla būtų netoli darbo ar namų, juk kam patinka įstrigti kamščiuose?

🐧Darbo laikas 🕑 Bet kurios mokyklos tinklalapyje ar socialiniuose tinkluose galite rasti viešai skelbiamą darbo laiką. Didžiausias privalumas, kai mokykla dirba bent iki 19 val., nes dauguma darbus baigiame skirtingu laiku, o lėkti išdegus akis, nes mokykla dirba tik iki 16 val. ir kiekvieną kartą atsiprašyti direktoriaus pora valandų anksčiau iš darbo ❌ nėra pati geriausia išeitis. Galbūt mokykla dirba savaitgaliais? Įsivaizduokite, kol Jūsų vaikas linksmai leidžia laiką mokykloje, galėtumėte ramiai atsigerti rytinės kavos ir pasišnekučiuoti su seniai matytomis draugėmis.

🐧Jaustis laimingu yra bene svarbiausia renkantis ne tik užsienio kalbos mokyklą, bet ir gyvenime. Pasidomėkite mokyklos vertybėmis ir keliamais tikslais. Ar jie atitinka Jūsų lūkesčius? Eidami tik dėl to, NES REIKIA ❌, nepasieksite norimų rezultatų. Tokiu atveju, geriau savo laiką skirti dalykams, kurie teikia malonumą.

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu