Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Ieškome bendražygio mokytojo - Job offer for English Teacher

Naujienos

Ieškome bendražygio Vilniuje !🐧

Mes taikome pasaulinę, daugiau nei šimto metų patirtį sukaupusią “Linguaphone group” metodiką, kuri užtikrina sklandų ir efektyvų mokymo procesą.

Viskas, ko reikia Pingu’s English šeimos nariui – pasitelkti profesionalias anglų kalbos žinias ir super mokytojui mylinčiam vaikų šurmulį būdingas asmenines savybes.

Kas tavęs laukia čia?
👧🧒 žaisti ir mokytis pasiruošę 3-11 metų mokinukai;
🔔 netradiciniai ir dinamiški mokymo metodai;
🦹‍♀️ entuziastingas ir patyręs kolektyvas;
lankstus darbo grafikas 0,5 arba pilnu etatu;
💶 motyvuojantis atlyginimas.

Jei matai save žaismingoje laimingų pingvinų šeimynoje, ilgai nelaukęs siųsk savo gyvenimo aprašymą

el. paštu karjera@pingusenglish.lt  ir susitinkam! 🙋‍♂️

O gal pažįsti puikų anglų kalbos mokytoją? Pasidalink šiuo skelbimu ir su draugais!

 

Please follow and like us:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.pingusenglish.lt/ieskome-bendrazygio-mokytojo-job-offer-english-teacher/
LinkedIn
Instagram

Daugiau įrašų

Top 5 programėlės

Kad ir kaip saugotume vaikus nuo išmaniųjų technologijų, jų pagalba išties galima patobulinti anglų kalbos žinias. Šį kartą dalinamės TOP 5 programėlėmis…
Skaityti daugiau

Vasaros stovyklos'21

Kaip ir kasmet, Pingu's English mokykla kviečia į pačias smagiausias vasaros dienos stovyklas! Drauge su mūsų pačiais šauniausiais Pingu draugais, geriausia vasara…
Skaityti daugiau

Pamilti kalbą

Jei esate vieni iš tų tėvų, kurie bando surasti sprendimą, kuris padėtų vaikams išmokti kalbą ir ją pamėgti – šis įrašas jums.…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje !!!!!!

Arijaus mama, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Jokūbo mama, Klaipėda

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Ilzės mama, Kaunas


Warning: A non-numeric value encountered in /home/pingusen/domains/pingusenglish.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/sfsi_widget.php on line 279
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.pingusenglish.lt/ieskome-bendrazygio-mokytojo-job-offer-english-teacher/
LinkedIn
Instagram