Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltklaipeda@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Dovana Kauno mokykloms!

Naujienos

Nemokamas edukacinis renginys pradinukams!

English version bellow

,,Sveiki, NOOT NOOT

Mano vardas Pingu, galbūt mane pažįsti? Jei ne, tikiuosi kuo greičiau susipažinsime! Aš atkeliavau iš Antarktidos ir įsikūriau Kaune, nes panorau susirasti naujų draugų! Antarktidoje smagu, bet jaučiu, kad manęs laukia dar didesni nuotykiai svetur! Tam, kad susidraugaučiau su mažaisiais bičiuliais, man reikia juos išmokyti anglų kalbos! O aš visai kitoks mokytojas nei visi 😊 Pas mane galima žaisti, bendrauti, stebėti pingviniškus nuotykius ir tuo pačiu nepastebimai išmokti mano kalbos! Galbūt netiki? Na, tai kviečiu Tave ir visą būrį Tavo draugų pas mane į svečius, įsitikinti kaip čia yra smagu mokytis!

Ir nepamiršk geros nuotaikos 😉

Iki pasimatymo!

Tavo būsimas draugas Pingu”

 

Na, jei jau perskaitėte linksmojo pinvinuko laišką, turbūt supratote, kad Pingu su savo komanda nori pakviesti visus 1-4 klasių mokinukus į nemokamą anglų kalbos edukacinį renginį!

Renginio tikslas yra padėti kuo daugiau pradinukų pajausti anglų kalbos pažinimo džiaugsmą ir pakviesti vaikus smagiai bei naudingai praleisti laiką!

 • Kada ir kur vyks edukacinis renginys? Pingu’s English mokyklėlėje (V. Putvinskio gatvė 34., Kaunas). Laikas derinamas individualiai kiekvienai grupei su Pingu’s English mokykla.
 • Renginuko trukmė: 45 minutės.
 • Vaikų skaičius: Kad Pingu su komanda galėtų pabendrauti su kiekvienu mažuoju draugu, renginuke laukiame nuo 10 iki 25 mokinukų.
 • Kaip užsiregistruoti? Susisiekti su recepcija el. paštu kaunas@pingusenglish.lt, telefonu (8-683) 30244 arba FB žinute Pingu’s English Kaunas ir užsirezervuoti norimą laiką visai klasei.

 

Renginio metu vaikai ne tik susipažins su Pingu ir jo smagiąja mokyklėle, bet ir turės galimybę išmokti angliškų žodelių.

 • Programoje numatomi:
 •  Susipažinimo su Pingu ir mokytojais žaidimai
 • Angliškos dainelės ir skanduotės
 • Komandiniai žaidimai anglų kalbai lavinti
 • Pingu darbelių gaminimas, kuriuos jie galės pasiimti su savimi

Kadangi laisvų laikų kiekis ribotas, kviečiame kuo greičiau užrezervuoti laiką ir nepraleisti galimybės susipažinti su Pingu!


 

Hello, NOOT NOOT

My name is Pingu, perhaps you know me? If not, we have to become buddies as soon as possible! I travelled from Antarctica to Kaunas, because I want to make new friends. There are only penguins where I used to live, so I did feel quite lonely sometimes. But now, I am hoping to meet friends and teach them my language, which is English. That is right, we only talk in English there. 😊 Do not worry though, I am not a regular teacher! In my school, we can play, talk or go on adventures and you are still going to learn English at the very same time. But you do not believe me, do you? Well, then take your friends and come visit me to make sure that I am telling the truth haha.

See you soon,

Your future friend Pingu

The cheerful character Pingu wrote this letter, hoping to invite all 1-4th school graders to a free educational event! The key purpose of the event is to help primary school students feel the joy of learning English and have fun.

 • Where and when? Pingu’s English School (V. Putvinskio Street 34, Kaunas). Time is adjusted individually for each group.
 • The duration of the event:  45 min.
 • Number of students: Pingu and his team want to spend the best quality time with each little friend, so we are waiting from 10 up to 25 students.
 • How to register for the event? Contact the reception via email kaunas@pingusenglish.lt, phone number (8-683) 30244 or write a Facebook message at Pingu’s English Kaunas to reserve your time for the class.

During the event, children will meet our cheerful Pingu, explore his little school and learn new English words, while having a great time. The program includes:

 • Introductory games
 • English songs and chants
 • Team games for practicing English
 • Craft workshop

Hurry up and reserve your time for the whole class! 🙂

 

Please follow and like us:
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.pingusenglish.lt/dovana-kauno-mokykloms-%f0%9f%8e%81/
LinkedIn
Instagram

Daugiau įrašų

20-21 m. tvarkaraštis jau paskelbtas. Registracija prasidėjo!

Mielieji, 📣 Skelbiame naują 20/21 mokslo metų tvarkaraštį.❗️Jau vyksta esamų bei naujų mokinių registracija📢❗️❗️ Kviečiame peržiūrėti tvarkaraštį bei rezervuoti vietą savo vaikui!📢…
Skaityti daugiau

Mokslų metų užbaigimas kitaip!

Išsiilgę mokinių, šurmulio mokykloje, pilni energijos ir su naujomis idėjomis sugrįžtame nuo birželio mėnesio!   Matome, kad šiemet, deja, nepavyks užbaigti mokslo…
Skaityti daugiau

Ieškome bendražygio mokytojo - Job offer for English Teacher

Ieškome bendražygio Vilniuje !🐧 Mes taikome pasaulinę, daugiau nei šimto metų patirtį sukaupusią “Linguaphone group” metodiką, kuri užtikrina sklandų ir efektyvų mokymo…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda

"Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!" - Paulos 9 m. mama

Inga N. 9 m. Paulos mama

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Sandra K. Ilzės mama Kaunas

Ilzės mama Sandra, Kaunas


Warning: A non-numeric value encountered in /home/pingusen/domains/pingusenglish.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/sfsi_widget.php on line 279
Facebook
Facebook
Google+
Google+
https://www.pingusenglish.lt/dovana-kauno-mokykloms-%F0%9F%8E%81/
LinkedIn
Instagram