Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Darbas namuose ir vaikai

Naujienos

Kaip suderinti darbą namuose ir vaikų priežiūrą?

Tikriausiai dauguma pasakytų, taip pat kaip tai darėte pavasarį. Turime keletą patarimų tėveliams, apie pusiausvyrą tarp darbo ir vaikų priežiūros namuose karantino laikotarpiu.

1. Sukurkite susitarimus (ne taisykles), kurių visi laikysis namuose, į jų kūrimą įtraukite ir vaikus. Pavyzdžiui, kai mama ar tėtis tame kambaryje, mes jo netrugdome. Disciplina ir režimas gelbsti visur ir visada.

2. Kai šeimoje yra du suaugę žmonės, pasiskirstykite darbus: kada vienas šeimos narys dirba, kitas leidžia laiką su vaikais. O jei šeimoje yra vienas suaugęs, tokiu atveju labai aiškiai susidėliokite prioritetus, t.y. atlikite per dieną 2-3 svarbiausius darbus, kol vaikai miega ar žiūri mėgstamą animacinį filmuką.

3. Kalbėkitės su vaikais, kad jie kažkurią dalį laiko, turi žaisti vieni. Papasakokite, kaip jūs tai darydavote, kai tėveliai dirbdavo.

4. Norint sumažinti streso sukeltą emocinę bei fizinę įtampą, svarbu užsiimti kuo įvairesne veikla. Gana veiksmingi yra kūrybiniai užsiėmimai ir fizinis aktyvumas. Pasikliauti galite ne tik savo idėjomis, bet ir darželio auklėtojų siūlomais užsiėmimais.

5. Atminkite, vaikai bijos tiek, kiek bijosite jūs. Tėvai rodo pavyzdį ir kaip išgyventi užklupusias emocijas, ir kaip prasmingai leisti laiką namuose.

6. Sukurkite vaiko “darbo vietą”. Vaikai nori “kopijuoti” tėvus, todėl sukurkite vietą, kurioje vaikai galės spalvinti, kurti šventinius atvirukus, dalyvauti nuotoliniu būdu būreliuose, dėlioti dėlionę ir kt.

Patarimas Jums!
Kurdami dienotvarkę, kiekvienai dienai sugalvokite po temą.

Na, pavyzdžiui, antradienio tema – žiema: pasikalbėkite, kuo žiema yra kitokia, nei kiti metų laikai, o tada sakykite vaikui nupiešti žiemą, susitarkite dėl laiko skirto darbeliui, kada jūs ateisite ir aptarsite piešinį.

Savaitės pabaigoje organizuokite piešinių peržiūrą.

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu