Mūsų kursai

Vaikų darželis

 

Vaikų darželis

Didžiuodamiesi pristatome „Pinguʼs English Kindergarten“ – naujausią mūsų anglų kalbos mokymo programą, parengtą bendradarbiaujant su Kingstono universitetu ir pradėsiančią veikti 2017 metais.

Pirmoji tokio pobūdžio programa

Pirmoji pasaulyje unikali tarptautinė mokymo programa, derinanti ilgiau nei šimtmetį kauptą kalbos mokymo patirtį, visame pasaulyje atpažįstamą televizijos personažą ir prekės ženklą, kurtą bendradarbiaujant su gerai žinoma Kingstono universiteto Edukologijos mokykla.

„Pingu’s English“ programa, kurioje dera puikiai atpažįstamas prekės ženklas ir pažangus mokymas, yra labai patraukli tiek tėvams, tiek investuotojams. Ji pirmauja klestinčioje tarptautinių vaikų darželių rinkoje. Nekantraujame, kol 2017 metais galėsime savo partneriams pristatyti šią džiuginančią galimybę, o viso pasaulio vaikams – padėti įgyti pranašumą švietime, kurio jie nusipelnė.

Vaikų darželio programa

„Pinguʼs English Kindergarten“ mokymo programoje, suderintoje su „Early Years Foundation Stage“ sistemos gairėmis (EYSF), nustatytos kruopščiai suplanuotos ir aiškiai apibrėžtos gairės, įgalinančios jaunuosius kalbos mokinius įgyti žinių, įgūdžių ir suvokimo gebėjimų, kurie reikalingi, jog vaikai galėtų anglų kalbą vartoti pasitikėdami savimi.

Kingstono universiteto Edukologijos mokykla

Kingstono universiteto Edukologijos mokykla yra pripažinta geriausia mokytojų ruošimo institucija Londone, ir pateko į visos Jungtinės Karalystės geriausiųjų šešetuką. Ji įrašyta į visame pasaulyje pripažįstamo žurnalo „Times Higher Education Supplement“ kaip viena iš geriausių 150 neseniai pradėjusių veikti aukštųjų mokyklų pasaulyje.

KUL