Mūsų kursai

 

Pagal „Pinguʼs English“ programą anglų kalbos mokytis gali bet kokių gebėjimų 3–9 metų vaikai

Daugiau nei šimto metų anglų kalbos mokymo patirtimi paremta „Pinguʼs English“ programa suteikia tėvams galimybę pagelbėti vaikams įgyjant itin svarbų įgūdį, kuris gali padėti jiems gyvenime pasiekti daugiau.

Pasaulinis mūsų franšizės centrų tinklas garantuoja išskirtinius anglų kalbos mokymo standartus, užtikrinančius, kad vaikai gaus viską, ko jiems reikia, kad galėtų pasitikėdami savimi išnaudoti naujuosius įgūdžius. Manome, kad svarbiausia yra mokinių įsitraukimas.

Siekdami sudominti vaikus mes pasitelkiame įgudusius mokymo profesionalus, spalvingus mokomuosius išteklius ir kuriame saugią, energija pulsuojančią mokymosi aplinką, kurioje vaikai jaučiasi užtikrintai.

Užregistruokite savo vaiką į „Pingu’s English“ programą ir atverkite jam visiškai naują bendravimo pasaulį.

Daugiau
Skills Chart

Mokykitės anglų kalbos su Pingu

Pingu yra puikus pagalbininkas anglų kalbos besimokantiems vaikams. Sekdami apdovanojimų pelniusio serialo personažo – šio Antarktidos nutrūktgalvio nuotykius, vaikai lavina anglų kalbos vartojimo kasdienėje aplinkoje įgūdžius.

Nepriekaištinga reputacija

„Pinguʼs English“ anglų kalbos kursas ir pagalbinė medžiaga parengti bendradarbiaujant kartu su motinine įmone „Linguaphone Group“. Kaip šios bendrovės, sukaupusios daugiau nei šimto metų lyderystės anglų kalbos mokymo srityje patirtį filialas, galime užtikrinti kokybišką švietimo techniką.

 Vykdant „Pinguʼs English“ programą, mažus vaikus supažindinti su užsienio kalba siekiama naudojant cikliško („spirališko“) mokymo metodą. Augant jūsų vaiko gebėjimo lygiui, prie tos pačios temos grįžtame ir aukštesniame lygyje – taip užtikriname, kad įgytos žinios nepasimirš.

 

Mažyliams (3-4 m.)

Darželinukams (4-6 m.)

Pradinukams ( 7-9 m.)

Mažyliams (3-4 m.)

Programa „Pinguʼs English Tots“ su anglų kalba supažindina 3-4 metų vaikus. Ji paremta pirmuoju ikimokyklinės mūsų programos lygiu. Dalyvaudami šioje programoje mažieji pasiruošia kitam „Pinguʼs English“ užsiėmimų lygiui, taip pat yra rengiami eiti į mokyklą.

Daugiau

Darželinukams (4-6 m.)

4-6 metų vaikams „Pinguʼs English“ siūlo ikimokyklinę anglų kalbos programą, suteikiačią galimybę kuo anksčiau įgyti itin svarbų bendravimo užsienio kalba įgūdį. Darželinukams siūlome standartinį 9 mėnesių kursą.  

Daugiau

Pradinukams ( 7-9 m.)

Mokyklinio amžiaus vaikams “Pingu`s English” siūlo intensyvų kalbėjo kursą.

Efektyvus kalbėjimo kursas pasižymi nuoseklumu, novatoriškumu, interaktyviąja mokymosi medžiaga, bei  skirtas susidraugauti su anglų kalba ir pralaužti visus kalbėjimo barjerus.

 Daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda

"Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!" - Paulos 9 m. mama

Inga N. 9 m. Paulos mama

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Sandra K. Ilzės mama Kaunas

Ilzės mama Sandra, Kaunas