Kontaktai

+370 607 17 660vilnius@pingusenglish.lt kaunas@pingusenglish.ltalytus@pingusenglish.lt

Adaptacija

Naujienos

Apie vaikų adaptacijos procesą..

Kartais tėvai nesąmoningai padidina vaiko, ką tik pradėjusio mokytis anglų kalbos, adaptacijos procesą.

Dažniausiai tėvai susiduria su šiais sunkumais:


👎Reikalavimas išversti visus žodžius, kuriuos išgirsta vaikas.
👍Kadangi mes naudojame komunikacinio mokymo metodiką, iš vaikų nereikalaujame žodžių vertimo. Tas pats nutinka, kai kalbamės su vienerių metų vaiku. Mokydami vaikus kalbėti lietuviškai, mes kalbame lietuviškai ir neverčiame į „vaikų kalbą“, jei tokia yra. Šis metodas leidžia vaikui išmokti formuluoti mintis angliškai, kaip jis tai daro lietuvių kalba, o ne jas versti.

👎Abėcėlės mokymasis.
👍Abėcėlės žinojimas nepadės vaikui išmokti skaityti. Be to, tai tik suklaidins vaiką ir apsunkins mokymosi skaityti procesą. Ikimokyklinio ugdymo lygmeniu abėcėlę einame tik informaciniais tikslais, o būdami 6 metų ir pirmoje klasėje mokomės garsų ir kaip jie skaitomi žodžiais.

👎Prašymas papasakoti apie pamokoje išmoktus naujus dalykus, iškart pasibaigus pamokai.
👍Vaikams iki dešimties metų bus sunku prisiminti, kas nutiko pamokoje, nebent jie gaus vizualinį patvirtinimą t.y. vadovėlį, pratybas ar lapą su užduotimis. Dėl šios priežasties, vaikai negalės plačiai atsakyti į klausimą „Ką išmokote šiandieną?“ iškart po pamokos. Geriausia yra grįžus namo, drauge su vaiku, atsiversti vadovėlį ar pratybas ir geranoriškai nusiteikus paklausti, ką naujo mokėsi šiandien pamokoje.

👎Pagrįstai didelio rezultato laukimas.
👍Kiekviename mūsų kurse yra tam tikras skaičius žinių elementų, kuriuos vaikas išmoks sistemingai lankydamas užsiėmimus ir reguliariai atlikdamas namų darbus. Kiekvienas lygis sudaromas atsižvelgiant į amžių ir anglų kalbos žinias.

Daugiau įrašų

Montessori metodas anglų kalbos mokyme.  

Kas yra Montessori metodas? Montessori metodas yra vaiko poreikius ir savarankiškumą akcentuojantis vaiko ugdymo metodas, kurį sukūrė italų gydytoja ir pedagogė Marija…
Skaityti daugiau

Ekranų žala vaikams: išsamus gidas su patarimais, kaip apsaugoti vaikus ir ugdyti atsakingą naudojimąsi

  Šiandienos pasaulyje išmanieji įrenginiai su ekranais tapo neatsiejama vaikų kasdienybės dalimi. Nors jie gali suteikti pramogų, edukacijos ir ryšio galimybes, per…
Skaityti daugiau

Anglų kalba – lengvai ir smagiai: patarimai tėvams, norintiems mokyti savo vaikus.

Vaikų gebėjimas mokytis kalbų yra stulbinantis. Ankstyvas anglų kalbos mokymasis gali suteikti daugybę privalumų, kurie lydės vaikus visą gyvenimą. Šiame straipsnyje aptarsime…
Skaityti daugiau

Atsiliepimai

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamytė, Vilnius

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mamytė, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį.

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12 m., 17 m.? (mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

7m. mergaitės mama, Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m. mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos laiško skirto Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kiekvieną rytą, jam labai patinka čia.

Tomo mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos.

Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori eiti namo po stovyklos.

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

Fausto mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų uždarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Tik Jūsų įdėto darbo dėka mano dukra Paula puikiai susikalba angliškai su britu ir su estu!!! Aš be galo džiaugiuosi ir dėkoju Jums!

Paulos mama, Vilnius

Ačiū nerealiems mokytojams ir mokyklai, jūs nuostabūs. Tai vienas geriausių mūsų pasirinkimų  renkantis veiklas dukrai. Iki susimatymo kitais metais

Ilzės mama, Kaunas

Pingu`s English - geriausia investicija! - Elzė V. mama, 5 metai kartu, visos vasaros stovyklos.

Elzė V. mama, 5 metai kartu