Metodika

Mokymosi principai

 

Patikrintas metodas, kuris remiasi 115 metų kaupta kalbų mokymo patirtimi

Laikomės griežtų švietimo principų, padėjusių mums sukurti metodą, kuris yra pripažįstamas ir gerbiamas visame pasaulyje.

Įtraukiantis mokymasis

„Pingu’s English“ pamokose naudojame patikrintas, žaidimu grįstas mokymo technikas, kurios padeda išlaikyti vaikų dėmesį viso mokymosi proceso metu.

Mūsų kursas paremtas Antarktidos gyventojo – mielojo pingvinuko PinguTM – nuotykiais. Taip kuriama spalvinga ir mokytis skatinanti aplinka bei linksmos pamokos. Pingu pasaulis žadina vaiko vaizduotę ir užtikrina, kad įgyti įgūdžiai išliks visam gyvenimui.

Unikalus mokymas

Vėliau, naudodami ciklišką mokymąsi ir į mokymosi procesą įtraukdami tėvus, grįžtame prie vaikų įgytų žinių bei jas įtvirtiname. Taip laviname jų įgūdžius ir pasitikėjimą savimi, reikalingą tam, kad mažieji galėtų praktiškai pritaikyti tai, ko išmoko.

Mokydami vaikus anglų kalbos stengiamės juos visapusiškai lavinti naudodami ne vien tik paprastą klausymo ir kartojimo metodą. Norėdami, kad mokiniai įgautų išsamių žinių, deriname klausymo, kalbėjimo, rašymo ir skaitymo įgūdžių lavinimą.

PE_Certificate

Ruošimas švietimo sistemai

„Pingu’s English“ mokiniai ne tik įgyja gyvenime praversiantį įgūdį, bet subalansuotu bei draugišku būdu yra supažindinami ir su švietimo sistema.

Švelniai pratiname vaikus prie minties mokytis klasėse, padedame ugdytis kantrybę ir drausmę, kurių jiems prireiks, kai pradės lankyti mokyklą.

Mūsų programa apima platų užsiėmimų spektrą: nuo rašto darbų, skaičiavimo, IT įgūdžių iki bendravimo grupėje, kūrybinių užduočių, dainų ir žaidimų. Tai padeda vaikui susidaryti išsamų, pozityvų įspūdį apie švietimą ir labai greitai adaptuotis mokykloje.

Patraukli visam pasauliui

„Pingu’s English“ yra kuo tikriausia pasaulinė įmonė. Nuo įsikūrimo 2008 metais atidarėme naujus mokymo centrus Europoje, Azijoje, Lotynų Amerikoje ir Viduriniuose Rytuose.

Suprantame, kad kiekvienoje šalyje taikomi skirtingi mokymo metodai, o kiekvieno vaiko mokymosi ypatumai vis kitokie. Štai kodėl mūsų franšizės švietimo modelis yra pakankamai lankstus, kad galėtų būti taikomas bet kurioje šalyje, kultūroje ar religinėje grupėje. Jau dabar mūsų centrai veikia tokiose skirtingose šalyse kaip Italija ir Tailandas. Visa tai įrodo, koks visuotinai pritaikomas gali būti mūsų metodas.

Sužinokite, kaip „Pingu’s English“ gali padėti jūsų vaikui įgyti itin svarbų įgūdį, kuris suteiks jiems pranašumą žengiant gyvenimo keliu.

Want to know more?

Mes jums pažadame:

 • Žinias ir paskatinimą jūsų vaikams

  Tai padės jiems tikėti savo anglų kalbos gebėjimais.

 • Naujausias edukacines technikas ir technologijas

  Užtikriname, kad vaikai bus mokomi kalbos pačiu pažangiausiu būdu.

 • Lavinti socialinius ir motorinius įgūdžius, kurių vaikams reikia, kad gyvenime būtų sėkmingi

  Padedame jiems įsilieti į mokyklos aplinką.

 • Linksmas ir prie vaikų turimų gebėjimų pritaikytas pamokas

  Mokymasis yra interaktyvus, spalvingas ir linksmas, panašus į plačiai taikomą M. Montessori mokymo modelį.

 • Vertinimus ir pažymėjimus

  Norėdami užtikrinti vaikų pažangą, baigus kursą įteikiame jiems Pasiekimų pažymėjimą.

Latest News

  Latest News

  Demo classes / Susipažinimo pamokos

  Kviečiame registruotis į bandomąsias pamokas! Pildyti anketą  Susipažinimo pamokų tvarkaraštis: Rugpjūčio 28 d. 10.30 val. Rugpjūčio 28 d. 16.00 val. Rugpjūčio 28…
  Read More
  Latest News

  Mokslo metų uždarymo "piknikai"

  Dėmesio! Artinasi dar vieni mokslo metai prie pabaigos. Gegužės paskutinę savaitę mūsų mokykloje vyks egzaminai, atsiskaitymai, pasirodymai bei diplomų įteikimai "Graduation ceremonies".…
  Read More
  Latest News

  Naujų mokinių priėmimas į 2017/2018 m.m.

  Dėmesio! Skelbiame naujų mokinių priėmimą į 2017/2018 m.m. sezoną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Prašome registruotis į susipažinimo pamokas: rugpjūčio 28 d. - rugsėjo…
  Read More

Testimonials

Viena geriausių anglų kalbos mokyklėlių Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dukra turi galimybę lankyti. Vasarą buvome išvykę į Angliją pas draugus, tai vaikai angliškai puikiai susikalbėjo. Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tai gali būti taip naudinga.

Mamyte VILNIUS

Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu's English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta, apie ką kalba, ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos - tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu's English mokyklos darbu su vaikais!

Mama Giedrė, Vilnius

Mano sūnus lanko šią mokyklą, ir esu be galo laiminga, kad draugės pastūmėta jį atvedžiau čia. Anglų kalbos mokymasis su pingviniukų personažais yra ne tik naudingas, bet ir idomus. Su vaikais elgiamasi labai profesionaliai, ir rezultatas tikrai jaučiasi. Mažasis jau nuo mažų dienų pirmiausia išmoko angliškai iki 10, o paskui tik lietuviškai. Taigi, nebijokite, veskite čia savo mažiausius, ir jie tikrai jausis gerai.

ODI.B, Vilnius

Man  čia labai patinka, lankiau sekmadieninę Pingu`s English mokyklą, einu į trečią stovyklą iš eilės, ir ateisiu dar rudenį

Ignas 7 m., Vilnius

Būtinai ateisim dar ir rudenį, nes mergaitė jau komunikuoja angliškai, nuostabu!  Ar mokate taip šauniai ir vyresnius vaikus - 12m., 17 m.?(mergaitė  lankė 1 pavasario stovyklą  ir 3 vasaros stovyklas)

Augustės tėtis, Vilnius

Aistė  sakė, galėčiau vietoje mokyklos eiti visada i Pingų mokyklėlę :) Tai manau, kad rudenį tikrai susimatysime ir  pratęsim savo mokslus

Mama, mergaitė 7m., Vilnius

Labai ačiū už gražias nuotraukas ir nuostabią stovyklą vaikams!

Eimanto 5m., mama, Vilnius

Kadangi nelabai moku angliškai, rašau lietuviškai. Kai išsiskirsiu labai tavęs pasiilgsiu. Man labai patinka būti su tavimi. Mokykloje  lankau anglų kalbą. Nieko tenai neišmokau. Su tavimi daug daugiau išmokau.

Iš Kordelijos 7m. laiško Pingu, Vilnius

Tomas į stovyklą  pats  keliasi septintą valandą kekvieną rytą, jam labai patinka čia.

7m. berniuko mama, Vilnius

Samanta euforijoj nuo jūsų stovyklų, mokyklos, pamokų ir visos veiklos“  (Samanta lankė pavasario stovyklą ir dvi vasaros pamainas)

7 m. Samantos mama, Vilnius

Pirmas dvi dienas nesupratom, kas vyksta su vaiku, vakare po stovyklos kaip ne savas, nekalba, liūdnas. Tik šiandien prisipažino, kad jam labai patinka pas jus ir jis nenori  eiti namo po stovyklos

6m. berniuko tėtis, Vilnius

Noriu padėkoti už gerą stovyklos organizavimą. Faustas stovykla liko labai patenkintas.

7m. berniuko mama, Vilnius

Čia tikrai gerai. Vaikai eina kaip į šventę. Vis dar. O jau tuoj mokslo metų udarymas :) Bravo!

Patricijos ir Emilijos mama, Vilnius

Išbandėm, puikus reikalas! 7 m.

Tomos mama, Klaipėda

Dar kartą Ačiū už nuostabų laiką pavasarinėje stovykloje,Arijus!!!!!!

Mama Marija, Klaipėda

Ačiū jums labai už nuostabią stovyklą 😊😊😊 Ačiū už vaikučio priežiūrą ir mokymą😘

Rasa K. Jokūbo mama, Klaipėda